Jest zwiastun serialu Agnieszki Holland dla Netflixa! Premiera już w listopadzie

Wreszcie wiemy, czego możemy spodziewać się po pierwszym polskim serialu oryginalnym od Netflixa. Zobaczcie pierwszy zwiastun „1983”.
1983.jpg

2018 to rok rodzimych produkcji od największych serwisów streamingowych na rynku polskim. Po świetnym serialu „Rojst” Showmaxa i nadchodzącym „Ślepnąc od świateł” HBO, wielkimi krokami zbliża się „1983” zrealizowany przez Netflix. Długo oczekiwany, pierwszy polski serial oryginalny tej platformy pojawi się w całości już 30 listopada 2018 r.

„1983” – fabuła
„1983” to trzymający w napięciu thriller konspiracyjny, wielowątkowa opowieść o alternatywnej rzeczywistości i Polsce z roku 2003, jakiej nie znamy. „1983” zaskakująco łączy w sobie różne gatunki - wartka akcja i wątek kryminalny przeplata się w nim z historią miłosną i opowieścią o poszukiwaniu prawdy - a wszystko to na tle międzynarodowego spisku w pełnym tajemnic świecie, w którym to Polska zdaje się rozdawać karty.

„1983” – obsada
Serial wyreżyserowały cztery cenione artystki: Katarzyna Adamik, Olga Chajdas, Agnieszka Holland i Agnieszka Smoczyńska. W rolach głównych występują Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra i Zofia Wichłacz. W znakomitej obsadzie znaleźli się także Edyta Olszówka, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Wach, Patrycja Volny, Wojciech Kalarus, Mateusz Kościukiewicz oraz  Ewa Błaszczyk.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji:
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen YouTube Wtorek 02.10.2018