"Gwiezdne Wojny: Część VIII" - premiera w Polsce wcześniej niż w Ameryce!

Dobra wiadomość dla fanów Star Warsów! Disney postanowił zmienić uprzednio zaplanowane daty polskich premier dwóch filmów ze świata Gwiezdnych Wojen. Nie dość, że obejrzymy je szybciej, to w jednym z przypadków nawet dzień przed Amerykanami!

Star-Wars-VIII-logo.jpg

Wygląda na to, że nowe filmy ze świata Gwiezdnych Wojen zobaczymy szybciej niż nam się wydawało. Po pierwsze, "Rogue One: A Star Wars Story" zadebiutuje w Polsce w ten sam dzień, co na całym świecie, czyli 15 grudnia 2016 roku (a nie, tak jak zapowiadano wcześniej, dopiero 23 grudnia). Po drugie, "Star Wars: Episode VIII" ma pojawić się na polskich ekranach już 14 grudnia 2017 roku, czyli dzień wcześniej niż w Ameryce!

W tym miejscu warto przypomnieć, że również "Przebudzenie Mocy" pierwotnie miało trafić do naszych kin później niż w USA (i to aż o tydzień), ale zacięta walka fanów serii zakończyła się sukcesem, dzięki czemu film ten mogliśmy oglądać w ten sam dzień, co Amerykanie. Najwidoczniej Disney zwrócił uwagę na fakt, że taka decyzja była słuszna. VII część Star Warsów obejrzało w naszym kraju ponad 2 783 500 osób.Dodał(a): Bartosz Joda Czwartek 28.01.2016