Gwiezdne Wojny 7 - nowy zwiastun!

Wyznawcy Gwiezdnych Wojen dostali właśnie kolejne wideo do kolekcji. Zwiastun Star Wars: Episode VII - The Force Awakens trafił do sieci i zapewne będzie zapętlany przez cały weekend przez fanów kosmicznej sagi.
SW7.jpg

Gwiezdne wojny: część VII – Przebudzenie Mocy umiejscowione są na osi czasu 30 lat po wydarzeniach z Epizodu 6: Powrót Jedi. Niewiele wiadomo o fabule poza tym, że pojawia się kobieta zwana Rey i jest mocno niezależną jednostką, outsiderką, zbieraczką złomu; Finn to czarnoskóry szturmowiec, którego obecność swego czasu zszokowała zagorzałych fanów serii; Poe Dameron to najlepszy pilot w galaktyce, który wyrusza w misję na zlecenie księżniczki Lei.

Więcej dowiemy się w grudniu 2015, bo na wtedy ustalono datę premiery. Zdjęcia rozpoczęły się w maju 2014 w studiu w Wielkiej Brytanii. Za scenariusz odpowiadają Lawrence Kasdan i J.J. Abrams. Ten drugi jest też reżyserem Epizodu 7. Na swoim koncie ma takie filmy jak „W ciemność. Star Trek”, „Mission: Impossible III” czy serial „Zagubieni”. Ojciec chrzestny Gwiezdnych Wojen również ma swój udział w filmie. Mimo że jego studio LucasFilm przeszło pod skrzydła Walt Disney Pictures, reżyser będzie konsultantem odpowiedzialnym za fabułę.Gwiezdne wojny: część VII – Przebudzenie Mocy

Premiera światowa: 18 grudnia 2015
Premiera polska: 25 grudnia 2015

Dodał(a): Paweł Janusz Piątek 17.04.2015