Gwiezdny patrol

Kosmos taki ogromny, statki takie potężne, plakat taki darmowy... Uszanowanko dla rysownika, który postanowił stworzyć dzieło na widok którego , każdy fan science fiction zacznie się niezdrowo pocić!

Gwiezdne Wojny

Internet jako kopalnia wiedzy zbędnej jest niezastąpiony, ale dzisiaj mamy wyjątkowy smakołyk – niemiecki rysownik Dirk Loechel, postanowił poświęcić kawał swego życia na wierne odwzorowanie wszystkich statków kosmicznych znanych ci z filmów, gier, komiksów i powieści science fiction. Oczywiście – z zachowaniem skali i precyzyjnym opisem!

Dirk właśnie opublikował ostateczną, finalną wersję planszy, na której znajdziesz niemal wszystko co kiedykolwiek latało lub będzie latać w kosmosie – od statków z „Gwiezdnych Wojen” „Dnia Niepodległości” czy ”Wall–E” po międzygalaktyczne bestie rodem z sieciowej gry EVE online. Bez dwóch zdań – tu jest po prostu wszystko. Loechel dodał nawet Międzynarodową Stację Kosmiczną dla porównania, by wszyscy mogli przekonać się jak miniaturowa jest w porównaniu np. z Titanem z gry EVE.

Całość, w wysokiej rozdzielczości, do ściągnięcia, studiowania i ślinienia się tutajDodał(a): Mateusz Zieliński Piątek 19.09.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)