Gdzie witać Nowy Rok pod chmurką?

Może nie jest to najbardziej sprzyjająca pora roku na świętowanie w plenerze, ale mamy wielką słabość do sylwestra pod chmurką. Gdzie w tym roku będzie można się bawić?
iStock-513207335.jpg

Sylwester Kielce


W stolicy województwa świętokrzyskiego imprezę będzie rozkręcał DJ Z.Lisowski, a przed północą zagra zespół Poparzeni Kawą Trzy. 

Sylwester Łódź

Choć łódzki magistrat nie przygotował dla mieszkańców miasta występów gwiazd, to wszyscy, który przyjdą się bawić na plac pod łódzką Manufakturę, będą mieli okazję zobaczyć pokaz tańczących dronów, którym władze miasta postanowiły zastąpić tradycyjne fajerwerki. W powietrze wzniesie się 300 urządzeń podświetlonych diodami LED, które wykonają skomplikowany układ choreograficzny. Ewenement na skalę europejską. 

Sylwester Wrocław

Impreza Wrocław Respect ma wyjątkowo pozytywne przesłanie. Na scenie obok gwiazd takich jak Kamil Bednarek, Ewa Farna, chór Sound'n'Grace wystąpią wyłonieni w castingach niepełnosprawni wykonawcy. Tuż przed północą ponad 200 uczestników imprezy wykona piosenkę w języku migowym. Szacun!

Sylwester Gdańsk – sześć imprez

Główna scena została zbudowana w centrum miasta przy Długich Ogrodach. Na niej publiczność będzie miała okazję zobaczyć zespół Zakopower. 

W Parku Oruńskim wystąpi grupa Vox, przy Hali Olivia zagra Nocny kochanek, Kalwi&Remi przy molo w Brzeźnie, a Jar Wilanowski rozbrzmi muzyką Happy Sad. Z kolei dla młodszych imprezowiczów przygotowano imprezę na Targu Węglowym, na której wystąpi – nomen omen – Roksana Węgiel. 

Sylwester Rzeszów

Gwiazdą wieczoru będzie Lady Pank, a tradycyjne fajerwerki zastąpią lasery. 

Sylwester Opole

Tutaj mieszkańcy powitają Nowy Rok z GrubSonem. Odbędzie się też pokaz sztucznych ogni, a to wszystko przy legendarnym opolskim amfiteatrze. 

Sylwester Zakopane


Chyba najbardziej kontrowersyjna impreza tego roku. Pomimo protestów ekologów i rozpadającej się sceny, publiczność u podnóża Tatr będzie bawiła się w rytm przebojów Natalii Oreiro, Viki Gabor, Zenka Martyniuka, Maryli Rodowicz, Weekendu, Golec uOrkiestry, Boys, Kombi, Modern Talking i Bayer Full. Będzie więc swojsko jak na polskim weselu. 

Sylwester Poznań

Zdecydowanie najmniej przaśny lineup tegorocznych sylwestrów. Na scenie pojawi się Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski i Monika Brodka. Będą też fajerwerki, 

Sylwester Kraków

Na krakowskim Rynku Głównym wystąpią Andrzej Dąbrowski, Krystyna Prońko, Ten Typ Mes oraz Ralph Kamiński. Po północy zagrają The Dumplings

Sylwester Katowice

Na Stadionie Śląskim będzie naprawdę grubo. Zagrają m.in. Maciej Maleńczyk, Michał Szpak, Piersi, Sławomir, Enej i DJ Bobo. 

Sylwester w Warszawie

Swe pieśni zaśpiewa Edyta Górniak, która z pewnością postara się przyćmić inne gwiazdy imprezy. A będzie miała niełatwe zadanie, bo na scenie pojawi się Bajm, Perfect, Kombii, Blue Cafe, Pectus i Patrycja Markowska. 


ZOBACZ TAKŻE: ZACZNIJ NOWY ROK PO MĘSKUDodał(a): Adam Barabasz / fot. iStock Sobota 28.12.2019