Faceci to blachary - prank z MILFą

Czy faceci są „blacharami”? Do tej pory to określenie zarezerwowane było dla lasek, które śliniły się na widok fantastycznych i drogich samochodów. W dotychczasowych prankach wsiadały bez zastanowienia do superauta nawet z obcym facetem.
blachary-faceci.jpg

Jednak gdy koleś podjeżdżał zwykłą furą, np. kombi czy sedanem, panie nie miały ochoty poznawać go bliżej. A tym bardziej wnętrza jego fury. Ale żeby nie było, że tylko kobiety są sroczkami, którym błyszczą się oczy na widok odpicowanych świecidełek, twórcy z jednego z jujubowych kanałów postanowili sprawdzić, jak na fajne wózki reagują faceci.

Wystawili więc seksowną MILFę Irinę Voroniną, która wyrywała facetów na wożenie się Chevroletem Corvette. Okazuje się, że mężczyźni również lecą na fajne fury i chętnie chcą się wybrać w nieznane z seksowną blondynką. Nawet jeśli miałaby ich zawieźć na wycięcie obu nerek. Jeden z mężczyzn zostawia nawet swoją partnerkę, by pilnowała rowerów, aż on wróci z objazdówki z obcą kobietą.

Sprawy wyglądają nieco inaczej, gdy gorąca mamuśka proponuje przejażdżkę mini vanem – Toyotą Sienna. Panowie w mniejszym stopniu doceniają walory pojemnego, komfortowego i bezpiecznego auta rodzinnego…Dodał(a): Jan Rzeźnik Wtorek 28.04.2015