Esquire Weekend w Galerii Mokotów

Widzimy się już 20 kwietnia 2018!

esq weekend.jpg

Czym się golić? Czym jeździć? Na czym pracować, grać lub oglądać ulubione filmy i seriale? Odpowiedzi na te i wiele innych kluczowych pytań poznacie już w najbliższy weekend – 20 kwietnia rusza kolejna edycja Esquire Weekend w warszawskiej Galerii Mokotów. To cykliczne wydarzenie za każdym razem przyciąga wielu miłośników motoryzacji, mody i najnowszych technologii. Wybraliśmy dla Was produkty, których jakość jest godna Waszej uwagi. W najbliższy weekend będziecie mogli je osobiście przetestować w specjalnie przygotowanych Strefach, ale zapewniamy, że to nie koniec atrakcji.

Świadoma jazda, czyli Strefa MINI

Kibicujemy wszystkim rozwiązaniom, które dbają nie tylko o nasze zdrowie, ale o również o środowisko naturalne i samopoczucie ludzi wokół nas, przy czym pozostają czymś więcej niż tylko „zwykłym” przedmiotem. Mówiąc o „frajdzie z jazdy” nie musimy już wybierać między byciem przyjaznym dla środowiska, a wspaniałych osiągach. Jednym z przedstawicieli takich rozwiązań jest nowe MINI Countryman Cooper S E ALL4 – pierwszy hybrydowy samochód brytyjskiej marki produkującej auta klasy premium. To wszechstronne i niesamowicie zwinne auto posiada napęd hybrydowy typu plug-in, który obejmuje zarówno inteligentny system napędu na cztery koła, jak i możliwość jazdy całkowicie elektrycznej – nie tylko w mieście, ale i na dłuższych trasach. A to przecież nie wszystko, co potrafi nowe MINI Countryman Cooper S E ALL4.

Odwiedzając Strefę MINI, poznacie wszystkie możliwości samochodu. Koniecznie zapytajcie promotora o możliwość umówienia się na jazdę próbną.

Laptop bez ograniczeń, czyli Strefa HP

Czasy, kiedy solidny, szybki i wszechstronny laptop musiał być piekielnie masywny, mamy na szczęście za sobą. Najnowsze technologie wykorzystane w nowym laptopie HP ENVY pozwalają nam cieszyć się eleganckim, lekkim designem bez rezygnacji z ogromnych mocy przerobowych, jakie drzemią w tym niespełna 2-kilogramowym laptopie. Nieograniczone możliwości rozrywki gwarantuje bardzo jasny ekran FHD lub UHD z technologią IPS oraz systemem dźwięku Bang & Olufsen. Z kolei najnowszy procesor Intel® Core™ sprosta nie tylko każdej grze, ale też najbardziej wymagającemu oprogramowaniu, którego używasz do pracy. Laptop jest przy tym bardzo wytrzymały – bezprzewodowo może pracować nawet 14 godzin. Dzięki temu możemy zabrać go nawet na krótki wypad za miasto. Jak praca nowego HP ENVY wygląda w praktyce? Zapraszamy do strefy HP!

Broda doskonała, czyli Strefa Philips

Najnowszymi urządzenia do pielęgnacji zarostu będą miały swoje specjalne miejsce. Na strefie Philips będziecie mogli przetestować najnowsze osiągnięcie marki - maszynkę hybrydową OneBlade.  Służy ona do przycinania, modelowania i golenia zarostu. OneBlade Pro pozwala przyciąć zarost na odpowiednią długość za pomocą regulowanej precyzyjnej nasadki dzięki 14 blokowanych ustawieniom. Efekt popołudniowego zarostu, krótka lub dłuższa broda – wybór należy do Was. OneBlade nie goli przy tym zbyt blisko skóry i jest wodoodporny. Dzięki temu korzystanie z tej maszynki jest niesamowicie komfortowe, o czym będziecie mogli przekonać się na… własnej brodzie.

W Strefie Philips do Waszej dyspozycji będzie profesjonalny barber, który nie tylko zajmie się Waszym zarostem. Odpowie też na wszystkie Wasze pytania dotyczące codziennej jego pielęgnacji.

Czekamy na Was również w Strefie Esquire, gdzie będziecie mogli porozmawiać z nami o tym, co dzieje się podczas Esquire Weekend, o nowym numerze naszego magazynu i… jesteśmy pewni, że pojawi się jeszcze wiele innych tematów do rozmowy.


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 19.04.2018