Elektryzujący sposób na oszczędzanie

Jeśli należysz do osób, którym zazwyczaj zostaje bardzo dużo miesiąca pod koniec pensji, to mamy dla Ciebie sposób na to, jak zaoszczędzić trochę grosza. Wystarczy że sprzęgniesz swoje konto z opaską rażącą prądem.
ThinkstockPhotos-509103556.jpg

Wszyscy to znamy. Noc na mieście z kumplami, szoty w jednym barze, piwko w drugim, potem klub i taksówka do domu. Wszystko super, zabawa była przednia. Dobry nastrój kończy się jednak w momencie gdy skacowani nad ranem otwieracie swoje konto w banku i ku swojemu przerażeniu odkrywacie, że przepuściliście jakieś chore sumy pieniędzy.

Szok, jakiego wówczas doświadczacie, przewyższa nawet szok wywołany porażeniem prądem. Dlatego też warto zawczasu się zabezpieczyć i zaopatrzyć w odpowiednie gadżety, które pomogą Wam uniknąć załamania nerwowego i debetu w połowie miesiąca.

Nie bez kozery napisaliśmy wcześniej o elektroszoku. Pamiętacie firmę Pavlok, która produkuje opaski rażące prądem na pobudkę (pisaliśmy o niej TUTAJ)? Teraz ta sama firma wymyśliła, że ich opaski mogą zostać wykorzystane także do oszczędzania.

20141120204147-v2_pavlok1.png

Wystarczy sprzęgnąć taką opaskę ze swoim kontem, a ta porazi Was prądem jeśli będziecie zbliżać się do debetu lub odpowiednio wcześniej, gdy z konta zniknie ustalona przez Was ilość pieniędzy. Firma twierdzi, że w ten sposób można zaoszczędzić nawet mniej więcej 1,5 złotych rocznie.

Warto zaznaczyć także, że bransoletka nie zbiera żadnych informacji związanych z jej użytkownikiem ani z jego kontem, a zatem pod tym kątem jest całkowicie bezpieczna. Rozrzutni muszą się więc martwić tylko o swoje zdrowie.
Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 20.05.2016