Dyskotekowe piersi - nowa moda

Kobiety rezygnują z tradycyjnych staników na rzecz brokatu. Taka moda pojawiła się na Instagramie. Serwis społecznościowy został zalany zdjęciami tak zwanych Disco Tits.

W SKRÓCIE:
Na Instagramie pojawił się nowy trend wśród uczestników festiwali na świeżym powietrzu. Kobiety tworzą staniki wykorzystując klej, farbę i brokat. Nakładają to na gołe ciało i niczym nie zakrywają. Rozpoczęło się to w Stanach Zjednoczonych podczas festiwalu Coachella.

PEŁNA WERSJA:
Wśród kobiet chcących uczestniczyć w festiwalach na świeżym powietrzu pojawił się nowy interesujący trend. Polega on na tworzeniu stanika z kleju, farby do ciała i różnorodnych świecidełek. Tego typu biustonosz nakłada się na gołe ciało i niczym nie zakrywa, gdyż to on ma służyć jako zasłona miejsc intymnych. Nowa moda zyskała nazwę Disco Tits, albo Glitter Boobs, czyli w wolnym tłumaczeniu dyskotekowe, bądź brokatowe piersi.

Trend rozpoczęły uczestniczki festiwalu Coachella, aby poradzić sobie z nieznośnym, pustynnym upałem. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z odpowiednim hashtagiem #discotits albo #glitterboobs i moda rozprzestrzeniła się wśród ludzi. Z pomysłu na nietypowy strój korzystają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni ozdabiają swoje klatki piersiowe brokatem i różnymi świecidełkami.

W internecie można przeczytać, że nie ma właściwego sposobu, aby to zrobić. Potrzeba jedynie brokatu i bogatej wyobraźni. Może go wykonać każdy, kto tylko ma ochotę i komu przeszkadzają wysokie temperatury podczas tłocznych festiwali. Ponieważ to świeża sprawa, możemy co najwyżej wyrazić nadzieję, że nowa moda dojdzie również do Polski. Zbliża się okres wakacyjny i wiele ciekawych imprez.Dodał(a): Paweł Zieleń /fot.:https://www.instagram.com/explore/tags/glitterboobs/ Piątek 28.04.2017