Doda i Fokus w nowym teledysku

Pewne projekty muzyczne nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Kolaboracje niektórych artystów pasują jak świni siodło, kwiatek do kożucha, pięść do nosa. Tylko kto w poniższym przykładzie robi za świnię, a kto nadstawia nos do strzału?

doda_fokus.jpg


Od dłuższego czasu głośno było o wspólnym nagrywaniu Fokusa, byłego członka Paktofoniki, z Dodą – samozwańczą królową czegoś tam. Nagrali razem kawałek „Fuck it”, do którego Xawery Żuławski skręcił teledysk.

Współpraca naczelnej prowokatorki na rynku polskim z szanowanym i uwielbianym przez fanów hip hopowcem, który dwa miesiące temu był wręcz ikoną i jednym z rapowych ojców chrzestnych wygląda pokracznie. Fokus w tym teledysku wychodzi na popychadło. Blond seksbomba wchodzi mu na głowę, dosłownie i w przenośni, on jakby nie przeczytał wcześniej scenariusza do klipu – nie za bardzo chyba wiedział co robi na planie.

Teledysk Dody i Fokusa „Fuck it” jest dość komiczną próbą skopiowania głównego wątku filmu „Pan i Pani Smith”, w którym małżeństwo płatnych morderców kocha się na zabój. Czyli próbują się wzajemnie wyeliminować, jednak wciąż tlące się uczucie nie do końca pozwala im posunąć się do najgorszego.

Fokus, który występuje teraz w ekipie Pokahontaz,  blokował publikację teledysku strasząc sądem i procesami. Jednak albo była to zagrywka marketingowa, mająca na celu zwiększenie oglądalności, albo zobaczył jak wygląda efekt końcowy. Doda natomiast zaciera ręce. Wstrzeliła się w szczyt popularności Paktofoniki i samego Fokusa idealnie.Dodał(a): carlo Poniedziałek 12.11.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
magik19831 (2013-10-22 18:37:33)
lekka lipka Zgłoś naruszenie
michalsierak (2013-02-10 22:04:37)
Treść usunięta przez moderatora Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-11-12 20:59:52)
Taki sobie clip niby w amerykańskim stylu Zgłoś naruszenie
M4rcin (2012-11-12 19:18:31)
Filmu „Pan i Pani Smith” nie widziałem, ale czy tam też Pani była mężczyzną w tym związku?:D

Czy Dodzie jakoś ta współpraca pomoże? W to wątpię, jak dla mnie tylko o sobie przypomina, a jest już tak długo znana, że ten kto nie miał ochoty jej wcześniej słuchać, tym razem też pewnie tego nie zacznie robić.
Co do roli Fokusa, jestem ciekaw co go skłoniło do takiej współpracy.

Teledysk... jedyna jakaś w miarę scena to ta końcowa (rok później....) ale i ona wydaje mi się niepotrzebna (jeżeli chodzi o całość). Tak więc FUCK IT i oddalam się od tego tworu. Zgłoś naruszenie
Komentarze (4)