Do czego służy kobieta

Czyli 39 wszechstronnych zastosowań dla nowoczesnej pani domu. Jeżeli oglądałeś „Seksmisję”, to prawdopodobnie zdarza ci się czasami szlochać w nocy na wspomnienie świata, w którym dla mężczyzn nie ma miejsca. Niestety, wizja mistrza Machulskiego może się kiedyś ziścić, gdyż kobiety marzą o tym, żeby przejmować role mężczyzn. Chcą służyć w armii, prowadzić traktory i pilotować bombowce, a być może wkrótce zaczną fedrować w kopalniach.
superwomanSG.jpg
Mało tego, niejedna niewiasta chciałaby zrzucić biurowy mundurek, włożyć kostium superbohaterki i narozrabiać niczym Superman, demonstrując niszczycielską siłę. Jeżeli nie chcesz, by twe kości wystawiono kiedyś w muzeum jako przykład jednego z ostatnich samców na Ziemi, przeczytaj ten tekst i przypomnij swojej kobiecie, że istnieją sytuacje, które dadzą jej spełnienie i pozwolą uzupełniać się z mężczyzną.

Nasza lista liczy 39 przykładów, jednak z pewnością nie jest kompletna. Jeśli przyjdą ci do głowy inne zastosowania dla współczesnej kobiety, napisz w komentarzach swoje przemyślenia. A tymczasem zapraszamy do lektury tekstu pisanego trochę na serio, a trochę z przymrużeniem oka.


1. Kobieta służy do tego, aby było ci dobrze. Jeśli przy okazji jej również jest dobrze, dziewczyna ma szczęście w życiu.

2. Dzięki kobiecie wiesz, czego możesz oczekiwać, wracając do domu: gorącego obiadu na stole, wyprasowanych koszul w szafie, kapci równo ustawionych przed fotelem w salonie. Tobie pozostaje usiąść i zatopić się w lekturze gazet.

3. Kobieta śmieje się ze wszystkich twoich dowcipów. Nawet tych, które twoich  kumpli nie bawią po ćwiartce wódki. Nie przeszkadza jej też, że większość z nich dotyczy kobiet i ich przywar.

4.
Dzięki swej skłonności do zakupów kobieta pomaga bankom wystawiającym karty kredytowe w dobrym zdrowiu przetrwać zawieruchę na światowych rynkach finansowych.

5.
Kobieta jest po to, by wprowadzić cię, często wbrew twej woli, w dziwną i niepokojącą rzeczywistość komedii romantycznych. Tego świata nie da się penetrować w pojedynkę, to zbyt przerażające.

6.
Zbiorowe uniesienia kobiet dają inspirację łyżwiarzom figurowym do skakania potrójnych rittbergerów. Dzięki oklaskom przynajmniej przez chwilę mogą zapomnieć o tym, że jako hokeiści nie musieliby robić sobie makijażu przed meczem ani zakładać kombinezonów wysadzanych cekinami.

7.
Kobieta potrafi wzorowo posprzątać twoje mieszkanie. To ważna umiejętność, bo w wyniku eksperymentów ustaliliśmy ponad wszelką wątpliwość, że naczynia w zlewie nie chcą zmywać się same.

Sonda

Jak zerwać z dziewczyną

8. Kobieta potrafi z fantazją wydawać pieniądze, które zarobiłeś w pocie czoła, biorąc w tym celu nadgodziny oraz delegacje do sypialni szefowej.

9.
Bez kobiet branża porno byłaby skazana wyłącznie na filmy o gejach. Zły byłby to świat.

10.
Dzięki kobietom mechanicy samochodowi mogą liczyć na dodatkowe trzydzieści procent za wciskanie kitu i trochę technicznej gadki.

11.
Dzięki kobietom co wieczór możesz podreperować swoje ego, demonstrując po raz kolejny, którym pilotem obsługuje się telewizor, a którym odtwarzacz DVD.

12.
Kobieta potrafi bez zastanowienia wyprać twoje dżinsy wraz z zawartością kieszeni, nawet jeśli była to kumulacja z Lotto. W ten sposób możesz się przekonać, że totolotek to naprawdę gra losowa.

13.
Twa kobieta może urodzić ci rumiane przemądrzałe bliźniaki, które, gdy dorosną, przejmą władzę nad światem.

14.
Kobiety utrzymują przy życiu wymierające gałęzie przemysłu, takie jak telefonia stacjonarna. Potrafią bowiem wisieć na telefonie godzinami i wałkować z własną matką sprawy z dzieciństwa, na przemian zalewając się  łzami i wybuchając śmiechem.

15.
Kobiety posiadają gen odpowiedzialny za nawiązywanie błyskawicznego kontaktu z dziećmi. Umieją na przykład rozpoznać tuzin różnych rodzajów płaczu, które ty bierzesz po prostu za histerię krnąbrnego bachora.

16.
Kobieta stanowi dla ciebie niewysłowione źródło pociechy, bo na każdej imprezie z ulgą i radością spostrzegasz, że po alkoholu jest jeszcze bardziej żałosna od ciebie.

17.
Nie zdając sobie z tego sprawy, kobieta służy ci zestawem drogich kosmetyków przeciwzmarszczkowych,  po które sięgasz, gdy trzeba nasmarować skrzypiące drzwi.

18.
Kobieta dba o przetrwanie gatunku ludzkiego, pilnując, byś nie pożarł przypadkiem czegoś, co do twojej lodówki trafiło jeszcze za Gierka.

19.
Kobiety troszczą się o los głodnych dzieci z Afryki. Do tego stopnia, że każdy kęs pizzy z podwójnym serem smakuje, jakbyś przeżuwał złom żeliwny.

20.
Kobietom zawdzięczają karierę Gordon Ramsay i inni telewizyjni mistrzowie rondla i patelni. Na ich programy panie czekają niczym na ponowne przyjście Mesjasza.

21.
Dzięki kobietom wciąż żywa jest pamięć o księżnej Dianie i nie spadają nakłady płyt sir Eltona Johna.

22.
Kobietom (oraz alkoholowi) zawdzięczasz to, że w piątkowe wieczory świat staje się prostszy, a jedyną niewiadomą pozostaje odpowiedź na pytanie: „U mnie czy u ciebie?”.

23.
Kobieta potrafi szczelnie wypełnić twój kalendarz weselami i chrzcinami, dzięki czemu, przy odrobinie szczęścia, możesz przechodzić calutki miesiąc, nie trzeźwiejąc ani na moment.

24.
Kobieta dba o to, by honorowe miejsce przed telewizorem pozostawało czyste i gotowe na przyjęcie pana domu.

25.
Twoja kobieta przyczynia się do tego,  że wciąż odkrywasz nowe gatunki muzyki. Dzieje się tak dlatego, że ciągle miesza w twojej kolekcji płyt, umieszczając na przykład Piaska obok Behemotha.

26.
Dzięki swojej kobiecie wiele razy dziennie możesz upewniać się, że jesteś kłamcą doskonałym i, choć lata lecą, nie wyszedłeś z wprawy.

27.
Kobieta potrafi rozróżniać miliony kolorów. Tobie wystarcza, że na skrzyżowaniu odróżniasz czerwone światło od zielonego, znajomość subtelnych zależności między fuksją a marengo nie jest ci potrzebna do zbawienia.

28. 
Dzięki kobietom Paulo Coelho może wieść dostatnie życie i utrzymywać się z pisania książek.

29.
Twoja kobieta zapamięta wszystkie wasze rozmowy, szczególnie dobrze jest w stanie odtworzyć tę, w której nieroztropnie, na dodatek po pijanemu, złożyłeś jej obietnicę małżeńską.

30.
Kobieta potrafi wygrzebać z lodówki coś świeżego i przyrządzić z tego posiłek. Niestety, nic za darmo. W zamian za przyrządzenie obiadu oczekuje, że zapewnisz jej orgazm stulecia!

34.
Kobiety myślą o ekologii częściej niż mężczyźni o seksie. Dzięki temu możliwy jest błyskawiczny rozwój technologii ekologicznych, które sprawią, że w przyszłości twój samochód będzie ulegał biodegradacji po rozpędzeniu go do stu kilometrów na godzinę.

35.
Kobietom zawdzięczają istnienie lokale serwujące napoje mleczne zwane kawą latte, które z prawdziwą kawą mają tyle wspólnego, co koktajl bananowy z koktajlem Mołotowa.

36.
Kobieta potrafi wykarmić piersią dziecko. Ty tego nie potrafisz, umiesz natomiast zmajstrować bachora, co też może być powodem do dumy.

37.
Kobieta potrafi komplementować mężczyznę, nawet jeśli jedyna miła rzecz, którą jest w stanie o nim powiedzieć to, że chrapie po mistrzowsku.

38. 
Kobieta wprowadza element nieprzewidywalności do ruchu drogowego, ponieważ tylko kobieta z parkowania samochodu przed sklepem osiedlowym potrafi uczynić wydarzenie, które może trafić do głównego wydania wiadomości.

39.
Bez kobiet nie byłoby mężczyzna bez mężczyzn nie byłoby CKM! Cieszmy się więc z obecności kobiet i dziękujmy im, że z nami wytrzymują.


Dodał(a): CKM Niedziela 06.05.2012