Czytnik ebooków za 40 złotych!

Przymierzałeś się do kupna czytnika ebooków, ale nie byłeś do nich przekonany? Dobrze, że się wstrzymałeś!
txtr.jpg


Bo oto nadeszła rewolucja wśród e-readerów. Niemiecka firma Txtr wprowadza na rynek nie tyle rewolucyjne urządzenie, ile wywraca do góry nogami ceny tego sprzętu. To czytnik ebooków Txtr Beagle Read|Only. Najtańszy z nich ma kosztować 13 dolarów, czyli nieco ponad 40 polskich złotych. W porównaniu do najtańszego konkurenta od firmy Amazon wychodzi jak w outlecie. Bowiem najtańszy Kindle kosztuje 113 dolarów.

Czytnik będzie miał podstawowe funkcje, bez zbędnych „wodotrysków”, które podbijają jego cenę. Ma mieć możliwość odbierania książek elektronicznych przez bluetooth, czyli wgrasz je na urządzenie komórką lub komputerem.. Do tego pamięć wewnętrzna 4 GB, co sprawi, że możesz nie aktualizować bibliotek nawet kilka miesięcy zanim przeczytasz wszystko.

Txtr Beagle Read|Only będzie miał 5-calowy ekran o rozdzielczości 800x600 pikseli, co w zupełności wystarcza, by nacieszyć się ulubionymi książkami, gdy tylko najdzie cię na to ochota. Na trzech bateriach AAA będziesz mógł przeczytać 15 książek. Urządzenie na dniach ma być dostępne na txtr.com.Dodał(a): gianni Sobota 13.10.2012