CKM z kalendarzem na 2017 rok!

Najbardziej wyczekiwany numer CKM roku! Kalendarz, który będzie definiował każdy Twój dzień w 2017 roku. I nieważne że żona zdradza, nieważne że dziecko jest rude, że szef Cię drażni, a pies sika na dywan – Ty otwierasz rano oczy, spoglądasz na trzy piękne dziewczyny i dostajesz mocy jak po puszce Black! W połowie dnia, gdy nie będziesz miał dostępu do tych obrazków, kopa da Ci właśnie ten energetyk. W sprzedaży od 10 listopada.
kalendarz2017CKM-full.jpg

HIT NUMERU: KALENDARZ CKM NA ROK 2017! A w nim trzy gorące dziewczyny – Kasia Chmiel, Angelika Wachowska oraz Ania Mielczarek – które będą Ci towarzyszyły przez 12 miesięcy 2017 roku!  W sprzedaży od 10 listopada.

W ŚRODKU:
* Ania Paczyńska - piękna (eks) Ring Girl właśnie rozstała się z KSW i ma teraz dużo czasu na leniuchowanie w łóżku. Czy chcesz do niej dołączyć?
* Alternatywne dziewczyny - mają mnóstwo tatuaży, kolczyki w różnych częściach ciała i są diabelnie seksowne. Jeany Kicz i jej pięć alternatywnych koleżanek – nago!
* Bracia Figo Fagot -  premedytacją zrobiony kiepski wywiad z marnymi piewcami polskiej bylejakości i przeciętniactwa – czyli Braćmi Figo Fagot, twórcami takich słabych megahitów jak „Bożenka” czy „Zobacz dziwko co narobiłaś”. Nie polecamy!  
* 15 najbardziej seksownych egzotycznych Polek - uwielbiamy Polki... Ale dziewczyny, w których polskości jest jakby ciut mniej, też są super. Ranking CKM.  
* Triumf elektryczności - płacz, jako i my płaczemy: samochody elektryczne zwyciężyły! Chociaż na ulicy widzisz jeszcze benzyniaki i diesle, to one są już przeszłością. Elektryczna rewolucja w motoryzacji właśnie stała się faktem.  
* Wyprawa na Marsa - Elon Musk zapowiedział podbój Czerwonej Planety – i to już za kilka lat. Ale zanim pobiegniesz kupić na bilet na rakietę, przeczytaj nasz artykuł. Może właśnie dzięki nam zaoszczędzisz 200 tysięcy dolców!  
* Noc z UFC - nasz redaktor poleciał na galę MMA do Manchesteru i co widział, to napisał... A bili się tam najlepsi, w tym także Polacy.  
* Jesienne gadżety - 10 męskich rzeczy, dzięki którym jesienna słota stanie się odrobinę przyjemniejsza. Albo i bardzo przyjemna.  
* John Lithgow - śmieszył w „Trzeciej planecie od słońca”, mordował w „Dexterze”, a teraz jest samym Winstonem Churchillem. Wywiad z aktorem, którego lubisz i szanujesz, choć nie jest supergwiazdą Hollywood.  
* Armwrestling - chcesz rozwalić każdego kolesia w pubie? Więc zapraszamy na profesjonalny trening siłowania na rękę. Twoim i naszym trenerem jest Marcin Lachowicz, mistrz Polski i wiceprezydent Federacji Armwrestling Polska.  
* Męska moda - modne ubrania na jesienny wypad w teren pokazuje aktor Kamil Szeptycki.

CKM122016-PROMO.jpg

12_ckm_2016.jpg
Dodał(a): ckm.pl Środa 09.11.2016