CKM kwietniowy a w nim...

Na okładce nowego CKM będziecie mogli zobaczyć Magdę Soszyńską – gorącą tancerkę „Tańca z gwiazdami”! Klimatyczna sesja, która jest nagrodą pocieszenia dla wszystkich, którzy nie mogą pogodzić się z faktem, że już odpadła w tej edycji...
CKM kwiecień 2016
WYWIAD NUMERU:
RYTMUS – gwiazda rapu w Czechach i na Słowacji, ale też kultowa postać dla polskich fanów hip-hopu. Rytmus odwiedził nas w Warszawie i opowiedział m.in. o podrywaniu kobiet, rozbijaniu BMW oraz swoim sposobie na dostatnie życie

TEMATY NUMERU:
JAMES PATTERSON – słynny autor kryminałów mówi nam, co sądzi o zbrodni doskonałej, skąd bierze pomysły na swoje książki oraz dlaczego nie przejmuje się krytyką.

DOMOWY WARSZTAT 15 rzeczy, które każdy mężczyzna powinien potrafić zrobić dobrze w domu i w zagrodzie – oraz kapitalne narzędzia, które będą mu w tym pomocne.

WIELKI TEST POZYCJI SEKSUALNYCH – 20 odjechanych sekspozycji w łóżku i jego  okolicach, które pomogą ci odgonić nudę w twoim życiu intymnym. Albo nie pomogą, co
sprawdzili na sobie nasi testerzy.

TOP GEAR OD KUCHNI – fragmenty wspomnień Richarda Portera, wieloletniego
scenarzysty najsłynniejszego programu motoryzacyjnego świata, które zdradzają zakulisowe szczegóły powstawania „Top Gear”.

DAWID PODSIADŁO – z piosenkarzem, a także znanym z suchych żartów komikiem-amatorem, rozmawiamy mniej o muzyce, a więcej o grach, cyckach i Fordzie Mustangu.

promo_fot.jpg

WIDZIAŁY GAŁY, CO DZIARAŁY
– lubimy dobre tauaże, ale nie znosimy takich, które są głupie. Zamieszczamy przegląd najdurniejszych dziar u innych, abyś ty uniknął błędu ich powtórzenia.

FOOTBALL NA KÓŁKACH – fotorelacja z meczu futolu amerykańskiego na... deskach  elektrycznych. Przed redaktorami CKM nikt nigdy tego nie próbował. Czy ktoś odważy się powtórzyć to po nas?

JAK WYDAĆ 500 ZŁOTYCH – ...zaoszczędzone dzięki temu, że w prezencie od rządu dostałeś forsę za drugie dziecko.

I JAK CO MIESIĄC W CKM

NIEKRYTY KRYTYK – felieton, a właściwie... opowieść wielkanocna.
MĘSKA MODA – nowe męskie kolekcje prezentuje Bartosz Giemza, mistrz ekstremalnych
wyścigów rowerowych.

Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 14.03.2016