Były szef F1 zostanie ojcem. Ma 89 lat

Takie wiadomości w zalewie informacji o pandemii, to prawdziwe perełki. Były szef Formuły 1 i jeden z najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii wkrótce zostanie ojcem po raz czwarty.

Z doniesień niemieckiego portalusport1.de wynika, że dziecko pojawi się na świecie w lipcu. Przyszły tata ma już trzy córki oraz pięcioro wnucząt. Jak na razie nie wiadomo, czy tuż przed dziewięćdziesiątką doczeka się pierwszego syna, czy też będzie kolejna córka. 

Matką dziecka jest młodsza o 46 lat żona brytyjskiego przedsiębiorcy Fabiana, z którą jest związany od 2012 roku. Obecnie para przebywa na swojej plantacji kawy nieopodal Sao Paulo, gdzie przyszli rodzice przechodzą przymusową kwarantannę.

CZYTAJ TAKŻE: BIAŁORUŚ KPI Z KORONAWIRUSA. RONALDO MOŻE TU POGRAĆ

Ecclestone przez ponad 40 lat żelazną ręką rządził F1 i dorobił się olbrzymiej fortuny, którą hojnie podzielił się z córkami. Najstarsza z nich – Tamara – w programie telewizyjnym pokazała, jak urządza dom wart 60 mln dolarów, który otrzymała od ojca.

Nieruchomość była swego czasu najdroższym domem sprzedanym w Kalifornii, ale dla podkreślenia statusu, w jednym z odcinków show, Tamara wystąpiła nago, leżąc na łóżku pokrytym milionem dolarów w 50-dolarowych banknotach.


Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Piątek 03.04.2020