Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda

Machina promocyjna filmów o Bondzie działa jak zawsze bez zarzutu, a sprawni PR-owcy skrupulatnie dawkują kolejne szczegóły najnowszej produkcji. Teraz wiadomo, kto tytułową piosenkę do filmu „No time to die”.
billie.jpg

Billie Eilish została zaproszona do stworzenia piosenki do najnowszej części przygód agenta Jej Królewskiej Mości. Młoda piosenkarka, która zdobyła szczyty list przebojów albumem " When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" jest najmłodsza artystką, która zaśpiewa piosenkę do filmu o agencie 007.

Billie ma zaledwie 19 lat, a piosenka do „No time to die” powstawała przy współudziale brata artystki, który pomagał jej również przy tworzeniu pierwszego albumu. 

- To wszystko wydaje się szalone w każdym możliwym wymiarze. Napisanie głównej piosenki do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii, to prawdziwy zaszczyt- powiedziała Ellish - James Bond jest najbardziej cool franczyzą na świecie. Wciąż jestem w szoku”.
Producenci zapewniają, że utwór jest „potężny i poruszający” i został idealnie dopasowany do scenariusza. Premiera najnowszej części serii o Bondzie ma mieć miejsce 2 kwietnia. Będzie to ostatni film, w którym w rolę agenta wcieli się Daniel Craig.

ZOBACZ TAKŻE: NOWA DZIEWCZYNA BONDA - ANA DE ARMAS
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. materiały prasowe Universal Środa 15.01.2020