Bez spodni w Hong Kongu

W Hong Kongu ludzie są tak zabiegani, zapracowani i zestresowani, że w szaleńczej gonitwie nie widzą, że atrakcyjna blondynka, przechadzająca się głównymi ulicami, nie ma na sobie spodni!
iStock-684758212.jpg

Hong Kong jest bardzo zatłoczony i bardzo zabiegany. Dlatego mało kto zwraca tam uwagę na detale. Atakujące zewsząd neony, bannery i jaskrawe napisy skutecznie otępiają percepcję mieszkańców tego regionu. Dlatego nie do końca dziwi mnie fakt, że Azjaci nie zwrócili uwagi na pośladki apetycznej modelki o imieniu Vytaute.

Jednak Vytaute oprócz tego, że przechadzała się bez spodni, ma też ładną buzię i zgrabną sylwetkę. Ale nie do końca chyba jest tak, że skoro nas jarają urocze Azjatki (ankieta wśród redaktorów wskazała 90% zainteresowanie randką ze skośnooką), to Azjatów muszą kręcić Europejki (imię modelki sugeruje Litwę jako kraj pochodzenia).

W każdym razie Nowojorczycy wykazali się zdrowszymi odruchami, tak samo jak mieszkańcy francuskiego miasteczka Lille, gdzie przechadzała się modelka z namalowanymi przez Marie Przybylski spodniami. Ludność Hong Kongu spojrzała poniżej linii oczu dopiero po tym, jak Vytaute zdjęła plecak zakrywający napis „No pants are the best pants”, czyli manifest o wyższości gołego tyłka nad noszeniem spodni. W pełni zgadzamy się z tą tezą.Akcja miała miejsce rok temu i ma na celu promocję butiku z ekskluzywnymi ciuchami, akcesoriami i biżuterią. Wbrew pozorom, mają w swojej ofercie również spodnie.

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 12.11.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Vorlajz (2015-11-13 19:01:25)

Mi tam się podoba, szkoda że u nas tak nie ma


Albo sam tego nie dostrzegasz, jak Ci w Hong Kongu.
Miałem okazję nietypowo spotkać babeczkę, śmigającą w skąpym stroju, a cała była pomalowana, spodeneczki i koszuleczka sportowa, jakiegoś klubu piłkarskiego (nie pamiętam jakiego) gdzieś mam nawet zdjęcie z nią. Zgłoś naruszenie
kamorgas (2015-11-13 14:02:18)
Mi tam się podoba, szkoda że u nas tak nie ma Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)