Bez spodni po Nowym Jorku

Kolejne przejście bez spodni przez zatłoczone miasto. I znów prawie nikt nie zauważył nagiej pupy modelki, mimo że pośladki pakowała panom pod nosy. To również kolejny egzamin na poziom testosteronu Nowojorczyków.
bodypainting-jeans-ny.jpg

Były już duńskie przechadzki topless z pomalowanymi piersiami oraz francuskie spacery po Lille w wymalowanych jeansach od Marie Przybylski. Tym razem również bez spodni, ale z udekorowanymi farbkami pośladkami i nogami przechadza się wydziarana laska. No i padło na Nowy Jork, gdzie jak wiemy, faceci są bardzo wygłodniali i zaczepiają nawet ubrane po szyję dziewczyny.

Jednak przy okazji „eksperymentu społecznego”, zorganizowanego przez twórców jujubowych z Model Pranksters z udziałem modelki Leah Jung, która ma pupę i nogi wymalowane w jeansowy wzór przez The Body of Art., niewielu Nowojorczyków zwróciło uwagę na falujące pośladki wydziaranej laski.

Hetero-honor mieszkańców Wielkiego Jabłka uratował samiec z końca filmiku, który potajemnie sfotografował „tylne kieszenie” modelki, a zauważony spłoszył się i uciekł.


Dodał(a): gianni Poniedziałek 17.11.2014