Czerwcowy CKM!

W czerwcowym wydaniu m.in. premierowa płyta DVD „Porachunki”, seksowna Megan Fox oraz treści w rozszerzonej rzeczywistości. Sprawdź to!
CKM czerwiec 2014
Z okładki najnowszego CKM będzie Was kusić Megan Fox najseksowniejsza gwiazda Hollywood. A w numerze także jej sławne koleżanki, np. Scarlett Johansson, które wystąpiły w ekranizacjach znanych komiksów.

A ponadto w numerze m.in.:
• Specjalny dodatek piwny, a w nim m.in. obalamy piwne mity, ogłaszamy piwny dekalog, pokazujemy piwa na medal, informujemy o piwnych festiwalach, radzimy jak samemu zrobić piwo – czyli wszystkie informacje o napoju prawdziwego mężczyzny jakie potrzebujesz na początek sezonu letniego!

• Kino z kijem. W filmie „Porachunki” Robert De Niro używa kija bejsbolowego - poznaj inne słynne produkcje filmowe, gdzie bejsbol grał ważną rolę.

• Czas na grilla. Super przepisy na grillowane przysmaki – autorstwa naszego redakcyjnego kucharza oraz słynnych mężczyzn: Roberta Burneiki, Marcina Wasilewskiego, Adama Asanova, Piotra Roguckiego oraz Wróża Macieja.

• Silni, zwarci & prawie gotowi. Za kilka lat będziemy militarną potęgą – gdy tylko zrealizujemy plan dozbrojenia naszej armii w nowoczesną broń. Jaką? Dowiesz się z naszego artykułu.

• Mundial za pasem. O zbliżającym się Mundialu w Brazylii rozmawiamy z Rogerem Guerreiro, Brazylijczykiem, który grał w polskiej reprezentacji i  Mariuszem Piekarskim, Polakiem, który grał w Brazylii m.in. na słynnej Maracanie.

• Kiefer Sutherland: Wywiad z gwiazdorem Hollywood, który wraca do roli w kultowym serialu „24: jeszcze jeden dzień” i tłumaczy swój udział w wyborze Baracka Obamy na prezydenta USA.

• Oraz Moda. Trendowe ubrania i dodatki na początek lata prezentuje na samym sobie Jaok z Pyta.pl

Najnowsze wydanie CKM w kioskach i wersji cyfrowej na tablety w sprzedaży od 9 maja
w cenie 8,99 zł (w tym 8% VAT) i 30 000 egz. wersji z dołączoną książką z filmem na DVD "Porachunki" w cenie 29,99 zł (w tym 8% VAT). 

Dodał(a): CKM.PL Środa 07.05.2014