Watch Dogs 2 dla każdego. Producent rozdaje grę za darmo

Na pewno nieraz zastanawiałeś się, jak to jest być hakerem. Jeżeli chcesz poczuć się jak członek grupy Anonymous, teraz masz taką możliwość. Wystarczy, że pobierzesz za free Watch Dogs 2.
376117843.jpg
Po wielu tygodniach z darmowymi grami od Epic Games Store przyszedł czas na kolejny tytuł. Jednak tym razem prosto od samego producenta. Ubistoft w ramach swojego eventu, na którym prezentuje najnowsze produkcje, udostępnił jedną ze swoich kultowych gier.

Watch Dogs 2 opowiada o genialnym młodym hakerze, który mieszka nad zatoką San Francisco. Jednak wirtualny świat różni się od tego prawdziwego. W kilku miastach w grze został zaimplementowany zaawansowany system operacyjny sterujący siecią infrastruktury.

ctOS 2.0 miał z założenia zwiększyć bezpieczeństwo w mieście, jednak w rzeczywistości mocno naruszał prywatność obywateli. Jako Marcus Halloway, czyli główny bohater, będziesz musiał dołączyć do grupy DedSec, żeby ujawnić zagrożenia związane z systemem i walczyć z inwigilacją.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy hakerów, wystarczy, że wejdziesz pod ten adres i założysz konto Uplay. Jeżeli nie podoba ci się nowa powyborcza rzeczywistość, to idealny sposób, żeby odskoczyć na chwilę od prawdziwych problemów.
Dodał(a): CKM.pl / fot. Ubistoft Wtorek 14.07.2020