Stwórz armię czarujących wojowniczek. Zagraj za free w Eternal Fury

Jesteśmy przekonani, że spędzałeś godziny przed pecetem z Windowsem 98, grając w "Heroes of Might and Magic". Jeden z naszych redaktorów kiedyś pożyczył znajomemu Herosów III i do tej pory ich nie odzyskał. Taki świetny był to tytuł. Jeżeli chcesz przypomnieć sobie te beztroskie czasy, mamy dla ciebie darmową grę Eternal Fury.
eternalfury-1.jpg

Na początku panował chaos, a jedynymi żyjącymi istotami byli tytani. Z biegiem czasu stworzyli oni bogów i gigantów, których obdarowali mądrością i potęgą. Te trzy nacje wspólnymi siłami zbudowały boskie królestwo, podziemny świat oraz ekosystem dla ludzkości.

Rozpoczynając swoją przygodę, sam będziesz mógł poczuć się jak stwórca. Na początku musisz powołać do życia własną postać. Możesz wybrać płeć oraz jedną z trzech klas: rycerza, łucznika lub maga. Jako bohater zaczynający swoją wędrówkę na ziemi będziesz musiał walczyć z mniejszymi potworami, ale z biegiem czasu na twojej drodze pojawią się także potężne bestie.

Do dyspozycji dostaniesz własny zamek, który będziesz musiał ulepszać, ale posłuży on także jako schronienie dla twojej przyszłej armii. Do niej zwerbujesz nie tylko ogromne stworzenia, ale także – jedynie z pozoru – delikatne wojowniczki różnych, które w rzeczywistości potrafią dać w kość.

Żeby zagrać w Eternal Fury, wystarczy wejść pod ten link i stworzyć własne konto. Im szybciej zaczniesz, tym prędzej stworzysz własną armię czarujących wojowniczek lub – jak wolisz – krwiożerczych bestii.
Dodał(a): CKM.pl / fot. Eternal Fury Wtorek 23.06.2020