Zostań władcą czterech królestw. Darmowa gra Empire: Four Kingdoms

Zostań potężnym władcą imperium, buduj miasta, zawieraj sojusze lub rywalizuj z innymi graczami. Udowodnij wszystkim, że jesteś panem nie tylko w swoim mieszkaniu. Cztery królestwa możesz zmieścić w swojej kieszeni.
empire.png
Twoja królowa powoli wciska cię pod pantofel i musisz udać się tam, gdzie król piechotą chodzi, żeby choć przez chwilę pobyć samemu we własnym mieszkaniu? Jeżeli masz dość siedzenia na tronie, a szczotka do sedesu nie sprawdza się już jako berło, polecamy zagrać w "Empire: Four Kingdoms".

Dzięki grze dostępnej na Androida i iOS poczujesz się jak prawdziwy władca nie tylko u siebie w chacie, ale wszędzie tam, gdzie zabierzesz ze sobą smartfon. Mobilna adaptacja popularnej przeglądarkowej gry strategicznej koncentruje się na budowaniu miast oraz rywalizowaniu lub zawieraniu sojuszy z innymi graczami.

Jednak musisz pamiętać, że nie od razu Rzym zbudowano i swoje królestwo będziesz musiał rozwijać kamień po kamieniu. Zabawę rozpoczynasz jako właściciel otoczonej palisadą ruiny zamku. Będziesz musiał zrobić w nim nie tylko gruntowny remont, ale postawić także kolejne budynki.

Gdy już uda ci się stworzyć własne królestwo, przyjdzie czas na powołanie do życia armii, żeby bronić swojej własności i pozbawiać tronu i ziemi innych władców. Żeby zagrać w "Empire: Four Kingdoms" wystarczy wejść pod ten link i pobrać grę. Twój zamek już czeka.
Dodał(a): CKM.pl / fot. Empire: Four Kingdoms Poniedziałek 22.06.2020