Przecieki się sprawdziły! Civilization VI za darmo

Słońce i możliwość wyjścia na zewnątrz cię nie kusi? Jeżeli boisz się opuszczać mieszkanie i wolisz dalej siedzieć na tyłku, mamy dla ciebie dobrą informację. Kolejna darmowa gra wleciała na Epic Games Store – link poniżej.
Civilization VI.jpg
Jeżeli nie zdążyłeś lub nie udało ci się pobrać za darmo GTA V, to możesz zacząć szlochać, bo ta możliwość już minęła. Dla pocieszenia informujemy, że możesz skorzystać z nowej promocji.

Zapowiedź z grafiki, która wyciekła na początku tygodnia do sieci, się sprawdza. W sklepie Epic Games Store pojawił się kolejny z czterech darmowych tytułów, który jest częścią większej promocji. Na jego pobranie ponownie masz tydzień.

Tym razem sklep udostępnił grę strategiczną Civilization VI. Podczas rozgrywki tworzysz własne imperium, które ewoluuje na przestrzeni lat. Oczywiście te w grze upływają dużo szybciej niż w rzeczywistości.

Regularna cena gry to prawie 260 zł, więc promocja jest bardzo korzystna. Grę możesz pobrać zupełnie za darmo pod TYM adresem. Powodzenia w podboju świata!
Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Civilization VI Piątek 22.05.2020