Nasze młodzieńcze fantazje w końcu się spełnią! Rambo zawalczy z Terminatorem!

Nie, to nie jest premiera najnowszej, hollywoodzkiej superprodukcji. To prawdziwa gratka dla fanów gier. Do sieci trafił zwiastun Mortal Kombat 11: Ultimate, którego premiera odbędzie się 17 listopada. Zwolennicy kultowej bijatyki mają powody do radości – jest krwawo, ostro i brutalnie.
RAMBOTERMINATOR.jpg

Ciężko znaleźć większych twardzieli w historii kina akcji niż Rambo i Terminator. Pierwszy z nich jest główną postacią w nowym wydaniu Mortal Kombat. Nowy gameplay gry pokazuje jego możliwości. Jest na co czekać! Bohater, poza samą walką wręcz, będzie posiadał swój nóż, ikoniczny łuk oraz kilka broni palnych różnego kalibru. Ciekawostką jest też możliwość zastawiania pułapek, które będą się aktywować po użyciu odpowiedniej kombinacji przycisków na padzie.Twórcy świetnie się przygotowali do stworzenia postaci Rambo. Głos swojemu cyfrowemu odpowiednikowi użyczył sam Sylvester Stallone. Dodatkowo w "cutscenkach", czyli krótkich filmowych przerywnikach w grze, pojawia się wiele odniesień do historii weterana–twardziela. Zresztą, już sam opis trailera może spodobać się fanom bohatera: "To nie ty polujesz na Rambo... To on poluje na ciebie".

Sonda

Kto wygra:


W podstawową wersję Mortal Kombat 11 możemy już grać od zeszłego roku. Niestety tam nie mamy możliwości wcielenia się w postać Rambo. Dopiero w rozszerzeniu Ultimate mamy do dyspozycji postać kultowego weterana wojennego. Ponadto otrzymamy w nim także dodatki, które już miały swoją premierę, czyli Aftermath, Kombat Pack 1 i Kombat Pack 2. Osoby, które kupią wersję Ultimate, dostaną także nowe kampanie, postacie i skórki. Jej premiera odbędzie się 17 listopada. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. W związku z tym, że niedługo otrzymamy nową konsolę PlayStation 5, klienci będą mogli za darmo upgrade'ować tytuł, jeśli zdecydują się na zakup tego sprzętu.Nie mieliśmy okazji oglądać na dużym ekranie konfrontacji Rambo z Terminatorem. Teraz, dzięki najnowszej wersji Mortal Kombat, będziemy mogli sami wcielić się w jedną z postaci i stoczyć taki pojedynek. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / youtube.com Poniedziałek 26.10.2020