Gdzie najtaniej kupić Xbox Series X?

Na szczęście konsolę, na którą czekały całe rzesze graczy, ma w swojej ofercie wiele sklepów. Co więcej, wymarzonego Xboxa możesz zdobyć w atrakcyjnej cenie bez wychodzenia z domu.

small 119459827_628844688062600_3658460647725333911_n.jpg


Konsole są jednymi z najbardziej pożądanych produktów na rynku elektroniki. Korzystają z nich zarówno dzieci, jak i dorośli. Dużym zainteresowaniem cieszą się konsole najnowszej generacji, zwłaszcza nowe modele Xbox Series X oraz Xbox Series S. To wysokiej klasy produkty, które odpowiadają na najbardziej wyśrubowane wymagania odbiorców. Marzysz o najnowszym Xboxie? Podpowiadamy, gdzie zdobyć go w najkorzystniejszej cenie.

Xbox Series X i Xbox Series S – co o nich wiadomo?

Popularność Xbox Series X i Xbox Series S jest coraz większa. Zanim zdecydujemy się na zakup, warto nieco zgłębić na temat obu tych produktów i porównać je z poprzednimi modelami. Seria S wyróżnia się przede wszystkim bardzo atrakcyjną ceną, brakiem napędu, satysfakcjonującymi parametrami technicznymi, a także technologią szybkiego ładowania gier. Ten wariant posiada dysk SSD o pojemności 512 GB. Cieszy się uznaniem wśród graczy głównie ze względu na swoje kompaktowe rozmiary.

Seria X jest uważana za jedną z najpotężniejszych na całym rynku. Każdy marzy o tym, aby stać się posiadaczem tych konsol, niedługo zresztą będzie można kupić najnowszy model. Konsole serii X pozwalają na granie w rozdzielczości 4K (120 klatek na sekundę). Bardzo istotna jest też obecność ray tracingu, czyli wiernego odwzorowania świetlnych refleksów, jakie występują w świecie rzeczywistym. Konsola zdobywa też uznanie ze względu na bardzo pojemny i szybki dysk (1 TB). Seria X jest wyposażona w napęd optyczny. 

Xbox Series X i Xbox Series S – czym różnią się od dotychczasowych modeli?

Jeśli porównamy konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S z tradycyjnymi modelami, szybko zauważymy znaczące różnice. Głównie chodzi o wymiary serii S oraz o pojemność dysku w serii X. Jeżeli chcesz cieszyć płynną rozgrywką, doskonałą grafiką i szybkim wgrywaniem się poszczególnych gier, warto pomyśleć o tych dwóch wariantach. Użytkownik otrzymuje też możliwość bezproblemowego strumieniowania własnych rozgrywek z poziomu systemu konsoli. To spore udogodnienie zwłaszcza dla profesjonalistów i zapalonych graczy. 

Gdzie kupić konsole Xbox Series X i Xbox Series S?

Kupno Xbox Series X oraz Xbox Series S nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy chwila poszukiwań i możesz stać się szczęśliwym posiadaczem każdej z konsol. Przedpremierowo można je kupić na Ceneo.pl i, co najważniejsze i kupić najnowszego Xoboxa be wychodzenia z domu, wystarczy przewertować oferty różnych sklepów na Ceneo.pl. Przeglądając oferty, można przy okazji zapoznać się z prawdziwymi opiniami innych użytkowników, aby rozwiać swoje wątpliwości. Zakupy za pośrednictwem tego serwisu są też całkowicie bezpieczne i bardzo sprawne.

Artykuł partnera


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 05.10.2020