CD Projekt szuka pracowników. Czy poprawią Cyberpunka?

Cyberpunk 2077 był najgłośniejszą premierą ubiegłego roku. Pojawiło się wokół niego jednak sporo kontrowersji – niektórych do dziś nie udało się rozwiązać. Sprawa ma jednak się zmienić, a zająć się tym mają nowi pracownicy. Być może to ty zasilisz szeregi CD Projektu. Sprawdź, czy się nadajesz.
cbpunk.jpg

Firma ogłosiła nabór na takie stanowiska, jak projektant rozgrywki, animator i programista trybu wieloosobowego. Wiąże się to z tym, że CD Projekt aktywnie stara się poprawić Cyberpunka 2077 i pracować nad eliminacją wszelkich błędów i niedociągnięć. 
Jeśli chciałbyś dołączyć do pracowników CD Projekt, przede wszystkim musisz znać się na projektowaniu gier, znać wszelkie mechaniki dotyczące działania rozgrywki i mieć "bzika" na punkcie programowania i edycji graficznej. Niezwykle ważna jest także... komunikacja z współpracownikami – w końcu ciężko będzie poprawiać taki tytuł bez zgrania z innymi osobami nad nim pracującymi. 

Co poza wynagrodzeniem może zaoferować ci CD Projekt w zamian za dołączenie do firmy? Oczywiście kartę Multisport i opiekę medyczną, a tak... dwa owocowe dni w tygodniu i ekspres do kawy w biurze. Informacja o młodym, dynamicznym zespole jednak się nie pojawiła.

Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia ubiegłego roku. Choć była to niewątpliwie najgłośniejsza premiera ostatnich lat, to nie obyło się bez wielu problemów, bugów i niedociągnięć. Twórcy zamiast porzucić tytuł i poczekać, aż sprawa ucichnie, cały czas ambitnie planują to rozwiązać. Może przyczynią się do tego nowi pracownicy.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / youtube.com Poniedziałek 07.06.2021