Mariia Markova – markowa gwiazda disco-polo

Mariia urodziła się 2 marca 1995 roku na Ukrainie. Przyjechała do Polski, żeby rozpocząć studia na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Jednak przygoda w naszym kraju nie skończyła się na uniwersytecie, bo ta ślicznotka stała się gwiazdą teledysków disco-polo.

Mariia dorastała w Czernihowie na Ukrainie. Jeszcze przed przeprowadzką do Polski brała udział w konkursach piękności takich jak Pearl of Ukraine i Miss Tourism Chernihiv. Jednak to dopiero po przybyciu do naszego kraju jej kariera nabrała tempa.

“Wyjechałam od razu po szkole na studia do Polski. Miałam wtedy 18 lat i moje życie się tak naprawdę zaczynało. Ale jestem osobą aktywną, obrotną, otwartą na świat i ludzi, ciągle uczę się czegoś nowego, więc w wielu miejscach na świecie bym się odnalazła, ale na tę chwilę dobrze mi w Polsce” – zdradziła w Q&A modelka.

Atrakcyjną Ukrainkę można zobaczyć w teledyskach kilku polskich wykonawców – nie tylko disco-polo. Wystąpiła w klipie do utworu “Lalunia” zespołu MIG czy “Jesteś taka piękna” grupy VIP, ale można było ją zobaczyć także u Bezczela i Quebonafide w wideo do kawałka “Idą asy w klub”.

Zobacz młodą i seksowną gwiazdę disco-polo: 


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 05.06.2020