Pamela Reif – postawi cię do pionu

Pamela urodziła się 9 lipca 1996 roku w mieście Karlsruhe w południowo-zachodnich Niemczech. Jeżeli kiedykolwiek słyszałeś stereotyp o nieurodziwych Niemkach, to ta dziewczyna totalnie go obala. A wraz z nim na ziemię opadają nasze szczęki.

Po obejrzeniu jej Instagrama również tobie opadnie szczęka. Z kolei wszystko inne podniesie się do pionu, bo mało która laska z insta potrafi tak skutecznie zachęcić człowieka do ćwiczeń. Co prawda jej treningi skierowane są do kobiet, ale chyba nie zaszkodzi spróbować. My to zrobiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni rezultatami.

Pamela jest nie tylko prześliczna, ale także bardzo inteligentna. W marcu 2017 roku wydała swoją pierwszą książkę zatytułowaną “Strong & Beautiful”. Taka właśnie jest Pamela – silna i piękna. Jej druga publikacja “You Deserve This” wyszła w maju 2019 roku. W obu tytułach porusza temat odżywiania, ćwiczeń i zdrowego stylu życia.Mimo młodego wieku Pamela swoimi cytatami mogłaby zgasić nawet Paulo Coelho:
“Często nam się wydaje, że fale definiują ocean, ale zapominamy o ogromnej ilości wody pod spodem. Teraz wyobraź sobie, że jesteś oceanem.

Emocje, stres i bolesne sytuacje to tylko fale, które od czasu do czasu pojawiają się i znikają. Nie definiują twojego życia i na pewno nie definiują ciebie”.

Kariera Pameli rozpoczęła się wraz z publikacją pierwszego zdjęcia na Instagramie. Miała wtedy 16 lat, ale na szczęście szybko dorosła i legalnie możemy pokazać ci jej seksowne fotki.

Zobacz silną i piękną Pamelę: 


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 29.05.2020