Eva Padlock – seksowna i bestia

Eva urodziła się 13 maja 1984 roku w Barcelonie. Ta gorętsza nawet od Hiszpanii dojrzała kobieta, dzięki aktywności w mediach społecznościowych zasłynęła na całym świecie. Jest znana także jako Monster Girl, ponieważ była jedną z niewielu modelek promujących popularny napój energetyczny.

Wystarczy jedno spojrzenie na tę seksowną bestię, żeby krew w żyłach aż zawrzała. Pisząc ten tekst, cały czas próbuję ochłodzić się promowanym przez nią napojem, ale chyba ostatecznie będę musiał wejść do lodówki.

Na świecie przyjęła się reguła, że o wieku kobiet się nie rozmawia. My do tego się zastosujemy, ale sam musisz przyznać, że ta hiszpanka niezależnie od skończonych wiosenek jest cały czas tak samo seksowna.Jednak kim byśmy byli, gdybyśmy skupiali się wyłącznie na wyglądzie kobiet. Eva jest też uzdolnioną projektantką wnętrz. Ukończyła odpowiedni kierunek Escola Massana University w Barcelonie.

Uroda Evy była wielokrotnie doceniana przez różne magazyny. Pojawiła się na okładce Sports Illustrate Magazine, Thrill Bender. Jeżeli chodzi o fotki na Instagramie, gorąca hiszpanka cały czas balansuje na krawędzi zasady “no-nudity” zakazującej publikowania nagości.

Wzrost: 170 cm
Waga: 61 kg
Wymiary: 94-63-94

Zobacz, jak Eva balansuje na granicy "instagramowej przyzwoitości": 


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 28.05.2020