Cindy Kimberly – wilczyca w owczej skórze

Cindy urodziła się 16 listopada 1998 roku w Amsterdamie w Holandii. Co ciekawe swoją sławę zawdzięcza Justinowi Bieberowi, który zamieścił jej zdjęcie na swoim Instagramie z podpisem „Omg, kto to jest !!!”

Dziś już wiemy, kim jest Cindy i wiemy, że jest pełnoletnia, więc bez obaw przed prokuraturą możemy ci pokazać jej seksowne fotki. Zapewne zastanawiasz się, jak to możliwie, że dziewczyna urodzona w Holandii ma tak egzotyczną urodę. Okazuje się, że jej dom rodzinny znajduje się w Costa Blanca w Hiszpanii.

Pięć sekund, które podarował jej Bieber, obróciła w 5 lat. Właśnie tyle czasu minęło od publikacji jej zdjęcia na profilu piosenkarza. Musimy przyznać, że efektywnie wykorzystała ten okres.

“Kiedy zobaczyłam, że Justin pyta o mnie, targnęły mną emocje, ponieważ jestem jego fanką od ponad sześciu lat. To się stało jak w bajce. Moja przyjaciółka często żartowała, że pewnego dnia będę jedną z dziewczyn, o których mówił, a ja jej nie wierzyłam. Moje życie zmieniło się pozytywnie, odkąd Justin pojawił się w nim” – zdradziła Cindy.

Niespełna rok później zaczęła się jej kariera z modelingiem. Jeszcze w 2018 roku pojawiła się na okładce prestiżowego magazynu GQ Spain. Cindy skradła nie tylko serca, ale także dłonie fanów, którzy rysują jej portrety i wysyłają w prywatnych wiadomościach. Kto wie, co jeszcze robią tymi rączkami.

Zobacz, jak się zmieniła ślicznotka wypromowana przez Biebera: 


Dodał(a): CKM.pl / fot. istock Środa 03.06.2020