Adison Justis – młoda i niewinna

Adison urodziła się 18 maja 2001 roku w Kaliforni. Mimo że jest bardzo młoda, zdobyła już wielu fanów, którzy uwielbiają jej nietuzinkową urodę.

Ta ślicznotka została odkryta przez agencję Wilhelmina Models z Los Angeles. Na początku publikowała swoje fotki w sieci, dzięki czemu ją zauważono. Teraz można zobaczyć je w magazynach i reklamach wielu marek.

Mimo że Adison jest gwiazdą na Instagramie, sama przyznaje, że serwis nie przedstawia jego użytkowników takimi, jacy są naprawdę. Na fotkach często ma poważną twarz, ale swoich fanów zapewnia, że w prawdziwym życiu więcej się uśmiecha.

Z drugiej strony uważa, że ludzie, którzy ciągle szczerzą kły wyglądają dziwnie, a napotkanie takiej osoby jest bardzo niezręczne. Pewnie nieraz gapiłeś się z głupkowatym uśmiechem w stronę jakiejś ślicznotki. Jeżeli nie była zainteresowana, teraz wiesz czemu.

Adison korzysta z młodości. Uprawia dużo sportu, a jej ulubione dyscypliny to piłka nożna i softball. Wcześniej była też gimnastyczką, ale w wypadku złamała ramię i niestety nie mogła kontynuować tej ścieżki kariery.

Całe szczęście jej potencjał się nie zmarnował i teraz możemy cieszyć się jej pięknem w sieci. Zobacz sam tę młodą ślicznotkę:Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 21.05.2020