Rozmiar ma znaczenie

Duży czy mały? Naukowcy raz na zawsze rozstrzygają spór! Tym razem prezentujemy australijski punkt widzenia.

erekcja

Choć od stuleci baby wciskają wam kit, że rozmiar nie ma znaczenia, naukowcy udowodnili, że jest zupełnie inaczej. Może i podczas stosunku liczą się przede wszystkim umiejętności i technika, na które z tak wielkim przekonaniem powołują się wszystkie samice, ale jeśli chodzi o atrakcyjność fizyczną - cóż - wielka pyta śni się laskom po nocach!

Jak donosi nbcnews.com, Naukowcy z Australian National University przebadali 105 kobiet w wieku ok. 26 lat i wyprowadzili prosty wniosek - rozmiar ma znaczenie! Im większy penis, tym większa atrakcyjność fizyczna - sorry, gregory...

Badanym kobietom zostały wyświetlone zdjęcia 49-ciu komputerowo wygenerowanych postaci mężczyzn. Wszyscy panowie byli nadzy, a różnili się trzema cechami: wzrostem, wielkością ramion i rozmiarem penisa w spoczynku. Na podstawie zdjęć, panie musiały określić atrakcyjność seksualną wszystkich postaci. Okazało się, że damy preferują mężczyzn wysokich, z szerokimi ramionami, wąskimi biodrami oraz w równym stopniu - hojnie obdarzonych przez naturę poniżej pasa. Kobiety nie tylko przyznały więcej punktów samcom z wielkimi pętami, ale również spędziły więcej czasu na oglądaniu ich zdjęć podczas badania.


Dodał(a): Jagoda Poniedziałek 22.04.2013