Największy penis świata

Mierzyłeś kiedykolwiek swojego penisa? Po tym artykule zmierzysz z ciekawości, ale i tak będziesz miał ponad dwukrotnie gorszy wynik od naszego bohatera.
największy penis świata

fot.: youtube.com

Średnia długość męskiego przyrodzenia w Polsce wynosi 14, 29 cm i plasuje nas to w środku tabeli wyników z całego świata. Już wyciągnąłeś centymetr krawiecki żeby zmierzyć czy jesteś przeciętniakiem, czy może masz powód do dumy i przechwałek? Spokojnie, odłóż to. Za chwilę będziesz miał jeszcze jeden wymiar do sprawdzenia.

Twój laptop ma klasyczne 15,6 cala przekątnej? To wyobraź sobie, lub właśnie teraz weź do ręki miarkę i odmierz 13,5 cala, czyli dokładnie 34,29 cm. Tyle długości ma penis Jonah Falcona, czyli człowieka z najdłuższym przyrodzeniem na ziemi. Obwód można porównać do najczęściej spotykanej butelki wina. Co prawda fundacja Guinnessa nie wprowadziła takiej kategorii w swojej Wielkiej Księdze, ale zmierzyła to jedna ze stacji telewizyjnych w dokumencie o Jonah.

Nasz bohater już w wieku 18 lat miał penisa o długości 30,5 centymetra i wszystko wskazywało na to, że zrobi wielką karierę w branży porno. Jednak Falcon (z ang. – jastrząb; nazwisko prawdziwe) chciał się zająć poważnym aktorstwem i odrzucał wszelkie propozycje grania w filmach dla dorosłych. Nie zmienia to faktu, że nieraz próbował zaskoczyć producentów właśnie wymachując Wackiem na castingach. Najwidoczniej ma ciągoty w stronę różowego biznesu.

Do tej pory występował w kilku epizodach, próbował swoich sił w prowadzeniu talk show, jednak najwięcej rozgłosu zyskuje zawsze dzięki zabawnym filmikom, które kolejne stacje telewizyjne kręcą o nim, by podbić swoją oglądalność.

Jonah Falcon jest biseksualny i podobno partnerki i partnerów liczy już w setkach. Nie dziwimy się paniom, które chcą sprawdzić jak to jest bzykać się z właścicielem największego zaganiacza na świecie. Jednak wydaje nam się, że dla panów jest to jednorazowa przygoda, bo takie zbliżenie musi skończyć się katastrofą!

Rekordzista nie ma lekkiego życia – mało kto traktuje go poważnie, jednak on wytrwale dąży do swojego celu, by stać się rozpoznawalnym ze względu na swoje dokonania aktorskie, a nie z powodu swoich klejnotów. Z drugiej strony, po sytuacji, jaka spotkała go na jednym z lotnisk, chyba wolałby mieć swoje osiągnięcie wpisane w dowód osobisty. Otóż przechodząc przez skaner przy odprawie, celnicy poprosili go na indywidualną rewizję. Podejrzewali, że przewozi broń lub materiały wybuchowe. Nawet obsypano jego krocze proszkiem wykrywającym niebezpieczne substancje. Jednak po organoleptycznej ocenie, funkcjonariusze zaczerwienili się ze wstydu. Nie wiemy tylko czy z powodu mniejszych pukawek w majtach, czy dlatego że dość dokładnie wymacali sprzęt Jonah sądząc, iż jest sztuczny.
No to ile centymetrów wyszło u ciebie?
Dodał(a): pinky Poniedziałek 26.11.2012