Jak uwieść kobietę

Tylko u nas — nauka skutecznego podrywania kobiet w pół godziny! Wystarczy, żebyś przeczytał nasz poradnik i zapamiętał jego podstawowe założenia. Reszta pójdzie gładko jak wypłata pieniędzy z bankomatu. Powodzenia!

uwodzenie

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakim sposobem zaciągnąć do łóżka wyjątkowo atrakcyjną damę, chyba mamy coś dla ciebie. Oto bezkompromisowy, skrócony i kompletny poradnik, dzięki któremu przedstawicielki płci pięknej legną ci u stóp. Nawet jeżeli do Brada Pitta twojej urodzie daleko.

JAKĄ KOBIETĘ PODERWAĆ
Oczywiście każda kobieta warta jest uwiedzenia, ale w sztuce tej — podobnie jak w myślistwie — panują pewne reguły. „Studentki nie stanowią łatwego celu dla szukającego flirtu faceta — twierdzi psycholog Jan Pachło. — Zwykle bowiem są to dziewczyny świadome swojej seksualności i zadowolone ze swojego wyglądu. W dodatku mają sporo adoratorów”. Kogo więc łatwo uwieść? Okazuje się, że najłatwiejsze są nastolatki (uwaga: powinny być pełnoletnie!) oraz kobiety rozpoczynające karierę zawodową. „Nastolatki za wszelką cenę chcą wejść w dorosłe życie, więc chętnie odpowiadają na męskie propozycje — kontynuuje psycholog. — Z kolei kobiety startujące w zawodowym wyścigu szczurów dramatycznie potrzebują mężczyzny, by wyrównać duże napięcia występujące w pracy”.

GDZIE JĄ SPOTKAĆ
Po lekturze internetowych forów dyskusyjnych dla mężczyzn przygotowaliśmy listę miejsc, w których zawsze staniesz twarzą w twarz z opisanymi powyżej chętnymi kobietami:
* sklepy z ubraniami
* księgarnie
* hotelowe bary
* supermarkety
* hale wystawowe (podczas targów)
* starówki (i inne atrakcje turystyczne)
Strzeż się parków — próbując zaczepić tam dziewczynę, możesz zostać wzięty za zboczeńca. Nie polecamy też dyskotek. „W klubach kobiety są przygotowane na męskie zaloty i mniej chętnie na nie odpowiadają” — ostrzega psycholog.

JAK SIĘ UBIERAĆ
„Nawet jeżeli jesteś pokraczny i nie masz dobrego gustu, to gdy założysz ciuch od znanego projektanta, zrobisz wrażenie na kobiecie. Nie musi to być jednak bardzo droga rzecz. Wystarczy drobiazg” — mówi stylista Tomasz Borowiec. Zapomnij więc o tanich sieciówkach ubraniowych. Jeśli możesz wydać 500 zł, kup podkoszulek z modnej firmy, a nie garnitur z supermarketu. Metki, które zawsze zrobią wrażenie na paniach, to: Dsquared2, Fendi, Roberto Cavalli lub Marc Jacobs. Możesz także zainwestować np. w markowe okulary przeciwsłoneczne (Ray Ban), pasek (Dior) lub męską biżuterię (Dolce & Gabbana, Just Cavalli). Z tym jednak ostrożnie: źle dobrany drobiazg może zepsuć całość. Dlatego też przed zakupem skonsultuj się ze sprzedawcą lub stylistą.

JAK ZWRÓCIĆ JEJ UWAGĘ
Po prostu zachowuj się inaczej niż wszyscy faceci w okolicy. Jeżeli wszyscy ją adorują, ty ignoruj. Gdy faceci boją się do niej podejść, ty wal prosto! Takie zachowanie wzbudzi jej zainteresowanie, a to już pierwszy krok do sukcesu. Druga rada — wg poradnika „Total Sex” autorstwa Joe Weidera — brzmi tak: „Staraj się, by w twoim towarzystwie zawsze były kobiety koleżanki. Gdy twoja wybranka zauważy, że przyciągasz inne dziewczyny, również tobą się zainteresuje. Panie cenią sobie opinię innych pań i szybko robią się zazdrosne.

JAK PODEJŚĆ DO KOBIETY
„Gdy idziesz, zachowuj się trochę jak kowboj: stawiaj nogi pewnie, bądź wyprostowany” — radzi Krzysztof Kratz, trener zajmujący się komunikacją niewerbalną. Stojąc, oprzyj się o ścianę i wysuń biodra do przodu. To stworzy silny seksualny przekaz. Jeśli chodzi o ręce, nie trzymaj ich w kieszeniach. Wsuń raczej kciuki za pasek. To skieruje uwagę kobiety na rejon twoich genitaliów. Koniecznie patrz kobiecie w oczy! Jeżeli będziesz błądził wzrokiem wokół jej biustu, żadna kobieta nie weźmie twojej propozycji poważnie.

JAK ZAGADNĄĆ
Oto najlepsze i najgorsze teksty na podryw, krążące po męskich forach internetowych. Możesz — z dużą nadzieją na jej pozytywną reakcję — powiedzieć tak:
- Co taka piękna kobieta robi w moich brudnych myślach?
- Jestem tutaj nowy. Pomóż mi znaleźć drogę do jakiegoś fajnego miejsca.
- OK, może nie jestem bardzo przystojny, ale tylko ja cię zaczepiłem.
-  Widzisz tamtego faceta? To mój kolega i on chce wiedzieć, czy myślisz, że jestem przystojny.
- Hej, jak masz na imię?
Pod żadnym pozorem jednak nie mów:
- Możesz spokojnie się ze mną przespać, bo i tak powiem wszystkim, że to zrobiliśmy!
- Hej, kociak, czy wiesz, że moja sypialnia jest dźwiękoszczelna?
- Czy mogę ci postawić drinka, czy raczej wolałabyś gotówkę?

JAK ODMÓWIĆ TRANSWESTYCIE
Czasem ktoś, kto z daleka wygląda na piękną kobietę, okazuje się... mężczyzną. W takim wypadku radzimy, byś zrezygnował z randki. Jak to zrobić, by nie urazić uczuć transwestyty? „Powiedz, że po prostu się pomyliłeś i pożegnaj — radzi Josh Welch z San Diego Pride, amerykańskiej organizacji zrzeszającej transwestytów. — Nie próbuj osłodzić swojej odmowy tekstami typu »naprawdę wyglądasz jak kobieta« albo »jesteś fajny, ale wolę kobiety«”. Tak potraktowany trans pomyśli, że ma u ciebie szansę i zacznie cię nagabywać.


Dodał(a): Józef Warmiński Wtorek 17.05.2011