Antymasturbacyjny krzyż dla dzieci

Czy wiecie, że w internecie można znaleźć strony poświęcone... walce z masturbacją? To jeszcze nic! W sprzedaży można dostać nawet antymasturbacyjne kaftany dla dzieci od 5 roku życia!

antymasturbacyjny-krzyz-dla-dziecka_19771564.jpg

Choć mamy XXI wiek i teoretycznie jesteśmy rozwiniętym społeczeństwem, niektórym ludziom całkiem serio wydaje się, że gender to śmierć, a masturbacja to zło. Zaczynamy zastanawiać się, czy gdzieś w cywilizowanym świecie palą jeszcze czarownice, bo wszystko to brzmi i tak jak jakieś science fiction.

Wracając jednak do kwestii gruchania frędzla i klikania jamochłona, czy wiecie, że mimo iż jest to nieodłączny element naszego (po)życia naprawdę istnieją przeciwnicy tych praktyk? Doskonałym przykładem może być np. strona stopmasturbationnow.org, która poświęcona jest - a jakże - walce z podobnymi zbereźnościami. SERIO. Możemy na niej przeczytać, że masturbacja jest grzechem i w krytycznych przypadkach może nawet powodować śmierć (!).

Z kolei, aby ustrzec przed gniewem boskim nasze maleństwo, możemy zaopatrzyć się, a właściwie je, w... ANTYMASTURBACYJNY KRZYŻ. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 5 do 16 roku życia i kosztuje 200 dolarów... SERIO.


Dodał(a): BJ Środa 25.05.2011