Kobieto przyciągacze vol. 2

Czyli 35 sposobów żeby podnieść swoją atrakcyjność.
podryw

Kolejna porcja przydatnych tricków na skuteczne uwodzenie. Pozostałe 20 chwytów na idealny podryw.

16. Znajdź sobie jakąś pasję. Inaczej kobiety uznają cię za nudziarza. Poza tym psychoterapeuci wbijają im do głowy, że pasjonat to lepszy mąż i kochanek. Zacznij więc grać w piłkę nożną, robić domowym sposobem piwo albo chociaż słuchaj greckiej muzyki.

17. Zrób sobie tatuaż. 22 proc. kobiet chciałoby mieć tatuaż, ponad 50 proc. lubi oglądać go u innych. Czyli uważają wytatuowane ciało za bardziej sexy. Przynajmniej zanim się nie opatrzy...

18. Zrób pranie. Wg Instytutu Badania Opinii i Rynku Pentor 82 proc. mężczyzn nigdy tego nie robi. Tymczasem, pomagając partnerce w pracach domowych, sprawisz, że uzna wasz związek za partnerski. Co więcej, zdaniem behawiorysty dr. Johna Gottmana z Uniwersytetu Waszyngtońskiego dzielenie domowych obowiązków odstresowuje kobiety i zwiększa ich ochotę na seks.

19. Korzystaj z preparatów na bazie androstenonu. To męski feromon, który sprawi, że będziesz dla kobiet bardziej atrakcyjny. Jeden gram tego specyfiku w czystej postaci kosztuje nawet 60 tys. złotych, na szczęście w dostępnych na rynku środkach występuje w mniejszym stężeniu i jest tańszy.

20. Zmień fryzurę. Najlepiej na krótką. Krótkie włosy są obecnie na topie i maskują efekt łysienia, który większość pań uznaje za mało sexy. A łysieje co trzeci mężczyzna między 25. a 40. rokiem życia i co drugi po pięćdziesiątce.

21. Zadbaj o sylwetkę. Chodź prosto, nie garb się, ćwicz z hantlami. Kobiety bardziej pożądają mężczyzn, którzy mają lekko zarysowane mięśnie. Ale nie przesadź z siłownią, pakerzy dla większości lasek są po prostu śmieszni.

22. Starannie dobieraj słowa i barwę głosu. Stosując obrazowe opisy i modulując głos, wywołujesz u rozmówcy emocje, a spece od komunikowania werbalnego twierdzą, że budząc ciekawość, gniew czy pożądanie, podnosimy u pań swoją atrakcyjność.

23. Bądź niedostępny. Zdaniem psychologa społecznego, dr. Roberta Cialdiniego z Uniwersytetu Stanowego w Arizonie, im trudniej kobiecie jest coś zdobyć, tym bardziej tego pożąda. Więc graj twardziela, którego nie wzruszają czułe słówka i łzawe spojrzenia. Koleżanki z pracy albo cię wyśmieją, albo uznają za półboga.

24. Zrób jej drinka. To poprawia samopoczucie i odpręża. Jeśli zaserwujesz go partnerce po ciężkim dniu, może spojrzy na ciebie życzliwiej. Gdy tych drinków będzie więcej, na spojrzeniu się nie skończy...

25. Opanuj sztukę miłosną. Mężczyźni biegli w ars amandi bardziej pociągają kobiety. Ale uwaga: nadmierna pewność siebie i chwalenie się łóżkowymi wyczynami może onieśmielić kobietę i skłonić ją do ucieczki.

26. Nie patrz natarczywie, nie rozchylaj i nie oblizuj warg. Tak zachowują się faceci rozwiąźli, nastawieni tylko na szybki seks. Nie każda kobieta takich lubi, a zdaniem badaczy z Durham University aż 72 proc. pań potrafi wyczytać preferencje seksualne mężczyzny z jego twarzy.

27. Udawaj, że lubisz dzieci. Stwarzając pozory, że marzysz o ojcostwie, wydasz się kobiecie bardziej atrakcyjny jako partner, z którym można zbudować trwały związek — twierdzi profesor Dario Maestripieri z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Tylko uważaj, wchodzisz na pole minowe...

28. Rzuć palenie. Przynajmniej na jakiś czas. Statystycznie palacze są mniej sprawni seksualnie i częściej dotyka ich impotencja. Kobiety o tym wiedzą.

29. Pedałuj. Jazda rowerem rozbudowuje mięśnie nóg i pośladków. Kobiety zwracają uwagę na te partie ciała, zanim mają okazję spojrzeć na inne...

30. Jeśli interesuje cię tylko szybki numerek, bądź typem macho. Wg badań TNS OBOP w oczach większości Polek najbardziej atrakcyjni są prawdziwi twardziele. Tacy, co to przytulą i popieszczą, ale w odpowiedniej chwili umieją walnąć pięścią w stół.

31. Pokazuj się w towarzystwie przystojniaków. Udowodniono, że jeśli do dwóch osób atrakcyjnych fizycznie dołączy trzecia brzydsza, odbiór całej trójki przez kobietę jest jak najbardziej pozytywny. Inna sprawa, czy wtedy ona wybierze brzydala, czyli ciebie...

32. Pamiętaj o goleniu. Z badań przeprowadzonych na zlecenie Gillette wynika, że nieogolona twarz jest nie do przyjęcia dla aż 74 proc. Polek.

33. Bądź niezależny. Masz 30 lat i mieszkasz z rodzicami? Nie masz konta w banku, a zarobione pieniądze oddajesz mamusi? Fatalnie. Jeśli laska, z którą idziesz do kina, o tym się dowie, będziesz skończony, zanim zacznie się seans.

34. Odchudź się. Płaski, umięśniony brzuch podnosi atrakcyjność mężczyzny niemal we wszystkich kulturach, świadcząc zarazem o zdrowym trybie życia jego posiadacza. Szczupli rzadziej chorują na cukrzycę, choroby serca oraz Alzheimera. Kobiety o tym wiedzą.


35.
Nie depiluj wszystkich włosów. Tylko 25 proc. Polek lubi wygolone pachy, a 33 proc. wygolony tors. Pamiętaj: dla większości kobiet częściowo owłosione ciało wciąż jest synonimem męskości i atrakcyjności, całkowicie wygolone natomiast — chłopięcej nieporadności.

NAJTWARDSI Z TWARDYCH

Najbardziej atrakcyjni faceci pracują w następujących zawodach:

1. Komandos

2. Pilot samolotu

3. Strażak

4. Bokser

5. Kierowca TIR–a

6. Mechanik samochodowy

7. Piłkarz

8. Hydraulik

Źródło: TNS OBOP


Dodał(a): Tomasz Wojciuk Poniedziałek 01.08.2011