Letnia szkoła uwodzenia

Wyjeżdżasz na urlop? Zaczynasz wakacje? Farciarz! Pamiętaj: latem sprawy damsko-męskie toczą się szybciej niż zazwyczaj....
sex


Młodsza czy starsza

Wybierając obiekt letniego podrywu, weź pod uwagę wiek partnerki. – Damy między 18. a 25. rokiem życia mają zwykle duże powodzenie, więc nie zawsze  łatwo zawrzeć z nimi znajomość, ale są nastawione na wakacyjny fun – mówi Jan Pachło, psycholog. – Nie będą więc po urlopie wydzwaniać do swojego kochanka i nękać go propozycjami wykraczającymi poza przygodny charakter związku. Natomiast panie od trzydziestki w górę to często tzw. sperm hunters, czyli kobiety zdeterminowane, by zdobyć potomstwo. Są piękne, zamożne i spełnione zawodowo, a podczas letnich romansów szukają przyszłego ojca dla swojego dziecka.
CKM RADZI: Nieważne, z jaką kobietą idziesz do  łóżka. Zawsze używaj prezerwatywy!

Czy podrywać barmankę
W hotelowym lub plażowym barze widzisz blond piękność serwującą drinki z szybkością karabinu maszynowego? I ona na dodatek puszcza do ciebie oko? „Nie daj się zwieść – pisze Marius Panzarella, właściciel internetowej poradni uwodzenia www.dating–advice-coach.info. – W 90 proc. przypadków barmanki flirtują z klientami dla pieniędzy. I nie ma w tym nic złego, to po prostu ich sposób na wyższe napiwki”. A jeżeli rzeczywiście coś do siebie poczujecie? Poniżej kilka rad, jak powinieneś postępować z barmanką.
- Zamawiaj drinki, które nie wymagają żmudnego przygotowana.
- Zaproś ją do klubu wraz z przyjaciółmi. Poczuje się bezpiecznie.
- Rozmawiaj o rzeczach niezwiązanych z jej pracą.

Kolacja czy skok na bungee
„Romantyczne przedsięwzięcia, takie jak kolacja przy świecach, to fajny pomysł na randkę, gdy ma się do dyspozycji miesiąc – czytamy w internetowej poradni randkowej www.datingsupportcenter.com. – Gdy jesteś na urlopie, który kończy się za tydzień, nie marnuj czasu, tylko zaproś dziewczynę na skok na bungee czy inną miejscową ekstremalną rozrywkę. Kobieta po takich przeżyciach podświadomie szuka kogoś, przy kim się zrelaksuje. Bądź blisko, a zrelaksujecie się... wspólnie”.
CKM RADZI: Wybierając sport ekstremalny, zachowaj  ostrożność! Przecież nie chcesz wylądować w szpitalu.

Płacenie za randkę
Kto powinien wyciągnąć portfel, by zapłacić za mile spędzony czas? Wyniki głosowania przeprowadzonego przez amerykańską telewizję informacyjną MSNBC, w którym wzięło udział 47 tys. respondentów, są jasne:
- 57% kobiet chce samodzielnie płacić za randkę
- 46% jest zakłopotanych, jeżeli to mężczyzna sam płaci
CKM RADZI: Rachunek podzielcie na pół.

W jaki dzień się kochać

W piątek i sobotę! Z sondażu przeprowadzonego przez portal www.prevention.com wynika, iż 57 proc. kobiet będących na wakacjach najchętniej uprawia seks w te dni. A co motywuje panie do wakacyjnego romansu? Poczucie wakacyjnej wolności (48 proc.), atrakcyjny partner (23 proc.), namiętna rozmowa (19 proc.), znudzenie codziennością (10 proc.).
CKM RADZI: Przez cały tydzień spędzaj czas z kolegami, ale wakacyjne weekendy zostaw na miłosne podboje!

calus.jpg

Techniki całowania
Z pewnością wielokrotnie już całowałeś kobietę. Ale czy robiłeś to we właściwy sposób? Specjaliści z portalu www.links2love.com wyróżniają:
Pocałunek ssący – weź w usta dolną wargę partnerki i delikatnie ssij ją przez chwilę
Pocałunek zaciskający – podczas ssania wargi partnerki delikatnie  ją ugryź
Pocałunek niespodziankę – całując, przesuwaj językiem po górnych zębach partnerki

BHP prezerwatywy
Prezerwatywy są jednorazowe!
Kondom jest wrażliwy na ciepło – jeżeli poleży zbyt długo na słońcu, guma może się rozpuścić.
Nie upychaj gumek w kieszeniach – długo zgięte mogą się przerwać.
Kondomy nawilżone lubrykantem są mniej podatne na uszkodzenia.
Do seksu analnego używaj specjalnych prezerwatyw – są wytrzymalsze.
Nie używaj lubrykantu na bazie tłuszczu – może rozpuścić lateks.
Jeżeli gumka jest wyschnięta, lepka, odbarwiona – wyrzuć ją!
Nie ufaj kondomom kupionym w  Afryce (zwykle są przeterminowane)

Jak rozpoznać ladyboya

Wyjeżdżasz do Azji? Uważaj na transseksualistów o kobiecych ciałach i męskich genitaliach. Wypierają popularnych dotąd transwestytów i transseksualistów z kobiecymi narządami. W książce „Ladyboys: sekretny świat trzeciej płci w Tajlandii” Susan Aldous przestrzega, iż do chwili rozebrania ladyboys są nierozpoznawalni. Na szczęście przestrzegają niepisanej reguły: nie kłamią na temat swojej płci. Dlatego przed randką zadaj dziewczynie pytanie: „Katoey?” (azjatyckie określenie ladyboys). Ona się nie obrazi, zaś ty będziesz miał pewność, że w  łóżku hotelowym nie natkniesz się na niespodziankę.
CKM RADZI: Pytaj, pytaj, pytaj!

lodzik.jpg


Kobiety lubią gadżety

Będziesz miał większe szanse na udaną wakacyjną przygodę, jeżeli kobiecie pochwalisz się nowym gadżetem. Według badania przeprowadzonego przez amerykańską sieć kablową Oxygen Media, 78 proc. pań na wakacjach zwraca uwagę na komórkę, jaką posiada mężczyzna, zaś aż 86 proc. „poleciałoby” na bajerancką kamerę video.
CKM RADZI: Przed wyjazdem zaopatrz się w dobry sprzęt. W najgorszym razie pokażesz go kumplom.

Gdy kobieta odmawia
Podczas letniej kanikuły z pewnością pójdziesz do łóżka z wieloma kobietami, kilka z nich jednak ci odmówi. Co robić, jeżeli wyśmieją cię podchmielone obywatelki innego państwa?
Zdystansuj się. Popatrz na całą sytuację tak, jakbyś oglądał film.
Uśmiechnij się. Nic tak nie wkurza kobiety, jak cyniczny uśmiech faceta.
Zmień otoczenie. Zacznij podryw w innym miejscu.

Randka w klubie go-go
Słyszałeś o randkowaniu w... klubie z tańcem erotycznym? Jest to moda panująca teraz w USA i krajach Ameryki Południowej, np. Brazylii – donosi lajfstajlowy serwis whatwewomenwant.org. Poniżej kilka wskazówek, które powinieneś przyswoić, jeżeli podczas urlopu za oceanem nowo poznana lady powie ci: „Chodźmy do strip–baru”.

sex.jpg


Zasada spodni

Załóż spodnie z miękkiego materiału. Tancerki chętnie dają pokazy prywatne („lap dance”) i mogą się poobcierać o twarde dżinsy.

Zasada piętnastu minut
Nie wchodź sam do klubu ze striptizem. Jeżeli twoja partnerka spóźnia się, poczekaj na nią kwadrans. Potem jesteś rozgrzeszony.

Zasada "piątek"
Miej przy sobie spory zapas pięciodolarowych banknotów. Taki nominał ułatwi striptizerce rozliczenie z bramkarzem i barmanem.

Zasada prezentu
W dobrym tonie jest zafundowanie swojej „randce” prywatnego pokazu, jednak najpierw zapytaj, czy ma na to ochotę.

sexi.jpg


Jaki seks na wakacjach

Wyniki badań ze strony prevention.com wskazują, iż 65 proc. kobiet najchętniej zacznie znajomość od seksu oralnego. Na drugim miejscu jest pozycja „na jeźdźca” – 55 proc., zaś seks analny to wybór zaledwie co czwartej dziewczyny (panie mogły zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź).
CKM RADZI: Zacznij od seksu oralnego, reszta przyjdzie z czasem.


Dodał(a): Józef Warmiński Piątek 13.07.2012