Wszystkie fury Kena Blocka [GALERIA]

Ken Block to nasz ulubiony kierowca rajdowy, dlatego też nieustannie śledzimy jego wyścigowe poczynania. A jako że ostatnio do jego garażu zawitał kolejny szalony model auta, to postanowiliśmy przypomnieć wam wszystkie jego „zabawki”.

Jedni kolekcjonują znaczki, inni drogie alkohole, a jeszcze inni samochody. Ken Block nie należy zaś do żadnej z tych grup, bo przecież jego kolekcji kompletnie chorych i szalonych samobójczych śmierci na czterech kołach nie można nazwać samochodami.

W końcu suma koni mechanicznych wszystkich jego maszyn jest zapewne większa niż wasza trzymiesięczna pensja, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje jego wszystkim wozom tyle, ile wam wypowiedzenie „nieheteronormatywny tetrahydrokannabinol”.

A jako że w prywatnym kręgu piekielnym, ekhm, to znaczy – garażu, Kena Blocka znalazł się kolejny czterokołowy demon prędkości (400-konny Ford Escort Cosworth z 2-litrowym turbodoładowanym silnikiem) to postanowiliśmy przypomnieć wam wszystkie jego auta. Zapraszamy!Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. instagram.com/kblock43/ Czwartek 12.10.2017