Otwarcie nowego Salonu Twin-Peaks Harley-Davidson w Warszawie!

Po 15-tu latach Warszawa doczekała się wreszcie kolejnego, autoryzowanego salonu sprzedaży motocykli Harley-Davidson®. Salon Twin Peaks Harley-Davidson® – bo o nim mowa – znajdować się będzie na ulicy Tanecznej na Ursynowie, u zbiegu ulic Puławskiej i Poleczki. Dealer uczci początek swej działalności wielkim Grand Openingiem, który odbędzie się już 23-go kwietnia.
hd-twin-otw.jpg

Wydawać by się mogło kolejny dealer znanej, amerykańskiej marki - tymczasem salon Twin Peaks Harley-Davidson® już od początku swojej działalności podkreśla, że zamierza łamać stereotypy. „Nie odcinamy się oczywiście od wizerunku klasycznego  posiadacza motocykla Harley-Davidson® ale przede wszystkim chcemy przybliżyć tą markę osobom, które nie posiadają nawet prawa jazdy na motocykl – mówi Dominik Natora, Sales Manager. Jednym z podstawowych kierunków naszego działania jest skupienie wokół siebie ludzi pracujących na wysokich stanowiskach, często z korporacji, którzy potrzebują odskoczni od codziennej rutyny. My „pomożemy" im odnaleźć w Harley-Davidson® sposób na spędzenie wolnego czasu , wyrwanie się z codziennych nudnych i powtarzalnych spraw oraz obowiązków. Nasi klienci docelowi to ludzie młodzi, którzy spokojnie mogą sobie „zafundować" hobby w postaci motocykla Harley i odnaleźć swoje „ja" w nowej rzeczywistości z Twin Peaks Harley-Davidson®.

Twin Peaks nie będzie tylko salonem, będzie też miejscem spotkań poza sezonem motocyklowym. Przed salonem powstanie boisko do kosza, w salonie oczekujący Klienci będą mogli zamówić sobie burgera stworzonego specjalnie dla Salonu przez burgerownie „Bydło i Powidło", czy uczestniczyć w wielu wydarzeniach jak m.in. wspólne wydarzenie meczy. Twin Peaks chce być bowiem nie tylko salonem motocyklowym, a ulubionym miejscem na mapie Warszawy dla fanów marki Harley-Davidson®.W salonie dostępne będą modele motocykli Harley ze wszystkich ,,rodzin", czyli Street, Sporster, Dyna, Softail, V-rod, Touring, Custom Vehicle Operation i Trike. Ich różnorodność będzie w stanie zaspokoić najwybredniejsze gusta klientów. Każdy klient będzie miał również możliwość skorzystania z bezpłatnej jazdy testowej na motocyklach demonstracyjnych.

Oprócz salonu nowy operator zapewnia także profesjonalny serwis, w którym o motocykle Klientów zadba specjalnie przeszkolony zespół mechaników.

Z okazji otwarcia salon Twin Peaks Harley-Davidson® zaplanował dzień pełen atrakcji. Impreza rozpocznie się w sobotę 23 kwietnia o godzinie 10 – wielkim amerykańskim śniadaniem. Między godziną 12-14 zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci przy udziale Sekcji Koszykówki Legii Warszawa oraz firmy Board4Kids. Po zjedzeniu lunchu na wszystkich uczestników czekać będzie pokaz jednych z najnowocześniejszych w Polsce dronów od firmy Custom Copters. Godzina 17-ta należeć będzie do BlackStar Tattoo i Barberian Academy, którzy na żywo będą tatuować i strzyc wybrane uprzednio osoby. Wisienką na torcie będzie koncert Tymona i jego zespołu The Transistors. W trakcie całego dnia losowane będą liczne nagrody, w tym nagrody główne: Kurs prawa jazdy na motocykl, Harley na weekend, rower Electra, weekend w Zakopanem, voucher na tatuaż o wartości 1000zł czy Kurs teoretyczny na licencję UAVO.
Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Piątek 22.04.2016