Śmieszny Mercedes klasy AA

Oto Mercedes zupełnie nowej klasy AA, czyli przełomowy samochód elektryczny, którego nie musisz podłączać na noc do gniazdka!

Screen_Shot_2016-04-19_at_11.56.17_AM__2_.0.0.png

Czy tak, jak my, kochasz paliwożerne silniki spalinowe? Wolisz zapach wysokooktanowej benzyny oraz spalin od lansowanych przez ekologów pojazdów elektrycznych? A więc zakochasz się w poniższym filmie, który jest mistrzowskim trolowaniem samochodów na prąd.

Amerykańska Julia Louis-Dreyfus występuje tu w parodii reklamy Mercedesa nowej klasy AA, czyli luksusowego sedana zasilanego… bateriami AA.

Jak można dowiedzieć się z filmu wyemitowanego w popularnym programie Saturday Night Live, popularne „paluszki” (w liczbie 9648!) znajdują się nie tylko pod maską wozu, zostały upchnięte także pod całą jego karoserią.

Czym może pochwalić się klasa AA? Są to zerowa emisja spalin, prędkość maksymalna wynosząca ponad 83 km/h, system audio firmy Bose, najlepszą w swej klasie ochronę pasażerów (niestety, w razie wypadku można oberwać w oko bateriami), system informowania o poziomie naładowania każdego z „paluszków” oraz pojemny bagażnik, do którego możesz wsypać naprawdę dużo zapasowych ogniw. 

Musisz przyznać, że to pojazd, który może wzbudzać znacznie większe emocje, niż elektrowóz od firmy Apple.

PS

Samochód oferowany jest bez baterii, te musisz dokupić oddzielnie. 


Dodał(a): Michał Jośko/ fot.: Youtube Środa 20.04.2016