Ducati Paginale – najmocniejszy produkcyjny motocykl, jaki kiedykolwiek zbudowano

Ten motocykl to już nie zabawka dla dużych chłopców, chcących sobie poszaleć między światłami. To ekstremalna maszyna, która nie wybaczy żadnego błędu.
37_ducati-panigale-v4-r-action_uc69274_mid.jpg

Paginale V4 R 2019, zgodnie ze słowami przedstawicieli Ducati, uosabia wszystko, co liczy się dla Włochów, a więc i dla tej marki: styl, wyrafinowanie i niezwykłe osiągi. I rzeczywiście, każdą z tych cech będziecie w stanie uchwycić patrząc na nowy jednoślad Ducati. Naszym zdaniem ten motocykl jest po prostu seksowny, co oznacza, że łączy w sobie dzikość, drapieżność oraz dyskretną klasę. I na pewno odwrócilibyście się za nim z uznaniem na ulicy.

Jeśli zaś chodzi o osiągi, to te zapewnia silnik Desmosedici Stradale R o pojemności 998 cm3. Dostarcza on 221 koni mechanicznych mocy w wersji podstawowej, ale po drobnej opcjonalnej przeróbce i zainstalowaniu układu wydechowego Akrapovic, moc fabrycznie zwiększa się do 234 KM. By okiełznać tę nieprawdopodobną moc, Ducati zainstaluje w swoim najnowszym motocyklu technologicznie najnowocześniejsze zawieszenie, tak by kierowca z łatwością mógł utrzymać równowagę na motocyklu nawet przy gigantycznych prędkościach.

facebook-linked_image___panigale-v4r-red-my19-11-gallery-1920x1080.jpg

Niestety pełna informacja dotycząca możliwości nowego Ducati nie została jeszcze ujawniona. Podobnie jak cena, której możemy spodziewać się dopiero za kilka miesięcy, na początku 2019 roku. Czekamy z niecierpliwością. 
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. materiały prasowe Czwartek 15.11.2018