Znamy kolejne szczegóły nowego filmu Quentina Tarantino

W pewnym momencie mówiło się o tym, że Tarantino po swoim ósmym filmie porzuci reżyserkę. Nic takiego nie ma jednak miejsca, a prace nad jego dziewiątym filmem trwają w najlepsze. A oto kilka nowych szczegółów dotyczących tej produkcji.
MEGA207838_097.jpg

Nowy film Quentina Tarantino nosi tytuł „Once Upon a Time In Hollywood” („Pewnego razu w Hollywood). Akcja produkcji dzieje się w 1969 roku w trakcie ponownego rozkwitu Hollywood, który splótł się z kulminacyjnym momentem ruchu hippisowskiego.

W tych okolicznościach Rick Dalton, przebrzmiała gwiazda westernowego serialu telewizyjnego „Bounty Law”, grany przez Leonarda Di Caprio, postanawia wrócić z Włoch do USA i z pomocą swojego kumpla i dublera Cliffa Bootha (Brad Pitt) zawojować Hollywood. W tle pojawi się także historia zabójstw dokonywanych przez gang Charlesa Mansona i zmarła żona Romana Polańskiego Sharon Tate (w tej roli prawdopodobnie wspaniała Margot Robbie) oraz sam Polański (w tej roli najprawdopodobniej zostanie obsadzony któryś z polskich aktorów, nie wiadomo jeszcze który).

Produkcja ma w swoim tonie przypominać kultowe „Pulp Fiction”, a więc można spodziewać się kina najwyższej próby. Sam Leonardo DiCaprio przyznał, że scenariusz do filmu to jeden z najlepszych tekstów, jakie czytał w życiu. Tom Rothman, szef wytwórni Sony Pictures, dla której powstaje nowy film Tarantino, również potwierdza tę opinię i idzie nawet dalej mówiąc, że to po prostu najlepszy skrypt, jaki kiedykolwiek widział.

Jest więc na co czekać. Premiera filmu zapowiedziana jest na 9 sierpnia 2019.

ZOBACZ TEŻ FOTKI DANIELLI PICK - NARZECZONEJ QUENTINA TARANTINO


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Forum/ The Mega Agency Środa 25.04.2018