Wylicytuj meczową koszulkę Wojtka Szczęsnego na charytatywnej imprezie w Klubie Iskra!

Marysia Starosta, Rosalie oraz Rasmentalism będą gwiazdami charytatywnego koncertu połączonego z aukcją, który odbędzie się 20 grudnia w warszawskim klubie Iskra. Zebrane podczas wydarzenia pieniądze zostaną przekazane grupie Viva Interwencje, która zajmuje się walką o poprawę losu zwierząt. „20 grudnia dwunogi zagrają dla czworonogów“ – mówi Gabi Drzewiecka, współinicjatorka akcji.
47684402_273432300030257_4834901567654068224_o.jpg

Swoje zaangażowanie zapowiedzieli do tej pory sportowcy, aktorzy, muzycy, dziennikarze i celebryci, przekazując najróżniejsze przedmioty (oraz aktywności), które będzie można wylicytować. Każdy znajdzie coś dla siebie – Wojciech Szczęsny przekazał koszulkę Juventusu z autografami wszystkich piłkarzy, Legia Warszawa trykot z podpisami zawodników, reprezentacja Polski przekazała koszulkę z autografami, a ponadto do wylicytowania będzie piłka siatkowa Mistrzów Świata, wspólne wyjście na dowolny pokaz mody z Maffashion oraz wizyta na planie z Maciejem Musiałem.

Akcję wspierają znani i lubiani, między innymi Basia Kurdej Szatan, Joanna Jędrzejczyk, Maciej Musiał, Andrzej Wrona, czy raper Pezet. Pomysłodawcami wydarzenia jest dwójka przyjaciół, dziennikarka Gabi Drzewiecka oraz właściciel klubu Iskra Adrian Górny. Obydwoje są „rodzicami” adoptowanych psów z warszawskich schronisk. W tym roku postanowili połączyć siły i zaprosili do współpracy wszystkich swoich znajomych, którzy równie jak oni są wrażliwi na los zwierząt.

„Adoptowanie zwierzaka to super sprawa ale musimy również pamiętać o tych, które pozostały w schroniskach i o ludziach, którzy je prowadzą. Te instytucje potrzebują ciągłej pomocy, borykają się z wieloma wyzwaniami, a zwierząt nie ubywa.” - mówi, Maria Starosta opiekunka czterech adoptowanych psów oraz czterech adoptowanych kotów.

Koncert wraz z aukcją odbędzie się 20 grudnia 2018 r. w Klubie Iskra, ul. Wawelska 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00

Bilety wstępu będą dostępne na miejscu w cenie 30 zł (płatne gotówką) do fundacyjnej puszki oraz online pod tym adresem.


Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Piątek 14.12.2018