Wygraj tatuaż w naszym konkursie! #NIEFILTRUJEMY PROJEKT TATUAŻ

Pokaż swoje niefiltrowane JA i zgarnij tatuaż! Wyślij wzór dziary, która wyraża Twoją niczym niepoprawioną naturę, a jeśli Twój projekt będzie najciekawszy, zrobimy Ci ją za darmo!
art_tatuaz.jpg
Wyraź swoje niefiltrowane JA tatuażem! Dodaj w dowolnej formie graficznej wzór tatuażu na naszą stronę konkursową, który wyraża Cię w 100% i w kilku słowach przekonaj nas, by artyści z 77 INK wydziarali Ci go na nasz koszt! 

Uwaga! Interesuje nas tylko Twoja prawdziwa, #niefiltrowana natura. Do zgarnięcia sesja życia pod igłą mistrzów tatuażu! Do wygrania są 3 tatuaże!!

Jak wziąć udział w naszym konkursie!
1) Założyć profil na CKM.PL
2) Opublikuj na stronie konkursowej „#NIEFILTRUJEMY PROJEKT TATUAŻ” projekt który chciałbyś, aby 77ink zrobiło na Twoim ciele. Dodanie projektu (zdjęcie, grafika) jest proste, wystarczy zaznaczyć przy dodawaniu zdjęcia/grafiki  opcję „dodaj do konkursu projekt tatuaż”
3) Twoje zdjęcie/grafika trafi na stronę konkursową i od Ciebie również zależy, czy wygrasz jedną z 3 nagród. Tatuaż zostaną przyznane 3 osobom wg poniższych kryteriów:
- Dwa tatuaże trafią do osób, które opublikują zdjęcie lub grafikę tatuażu, który chcieliby mieć, napiszą dlaczego taki tatuaż właśnie oni powinni zdobyć i zbiorą najwięcej pozytywnych komentarzy użytkowników CKM.PL pod swoim zgłoszeniem
- Jeden tatuaż zostanie przyznany przez jurorów konkursu i trafi do osoby jako najciekawszy projekt do realizacji  

Konkurs trwa od 23 sierpnia do 11 września. Zwycięski tatuaż będzie wykonany podczas #NIEFILTRUJEMY Projekt Tatuaż (16.09.2017 na Lubelskich Błoniach), gdzie wspólnie z Cydrem Lubelskim będziemy świętować naturalność! 
Czekamy na Twoje zgłoszenie. Niech siła #NIEFILTROWANEJ natury będzie z Tobą!

DODAJ SWOJE ZGŁOSZENIE TUTAJ>>

Dodał(a): ckm.pl Środa 23.08.2017