Jara mnie dziara - konkurs!

„Jara mnie dziara” konkurs jakiego jeszcze nie było! Od zawsze marzyłeś o tatuażu, ale dotąd nie zdecydowałeś się, jaki projekt Cię jara? No to teraz będziesz musiał się skupić, zastanowić i podziałać trochę, żeby zdobyć tatuaż za darmo i z rąk prawdziwych fachowców z Dirty Lust!

Artykul_dziara.jpg


Spraw w kilku krokach wygląda tak, aby zdobyć jeden z czterech tatuaży w naszym konkursie, należy:

1) Założyć profil na CKM.PL
2) Opublikuj na stronie konkursowej „Jara mnie dziara” projekt który chciałbyś, aby Dirty Lust zrobiło na Twoim ciele. Dodanie projektu (zdjęcie, grafika) jest proste, wystarczy zaznaczyć przy dodawaniu zdjęcia/grafiki  opcję „dodaj do konkursu Jara mnie dziara”
3) Twoje zdjęcie/grafika trafi na stronę konkursową i od Ciebie również zależy, czy wygrasz jedną z 4 nagród. Tatuaż zostaną przyznane 4 osobom wg poniższych kryteriów:

- Dwa tatuaże trafią do osób, które opublikują zdjęcie lub grafikę tatuażu, który chcieliby mieć, napiszą dlaczego taki tatuaż właśnie oni powinni zdobyć i zbiorą najwięcej pozytywnych komentarzy użytkowników CKM.PL pod swoim zgłoszeniem
- Jeden tatuaż od Dirty Lust, trafi do osoby jako najciekawszy projekt do realizacji
- Jeden tatuaż trafi do osoby, której CKM.PL przyzna taką nagrodę  - będziemy kierować się wyborem spośród najciekawszych uzasadnień „Dlaczego chcę mieć ten tatuaż”

dolacz_jara.jpgregulamin_jara.jpg

Partnerzy konkursu JARA MNIE DZIARA
like_higit.jpg

like_studio.jpg


Dodał(a): CKM.PL Piątek 31.08.2012