Urodziny Aliganza Fashion Agency

4 września 2015 roku w Warszawie Aliganza Fashion Agency obchodziła 15-lecie swojego istnienia na polskim rynku. W mieszczącej się w samym sercu Warszawy siedzibie agencji, przy Szpitalnej, odbyła się huczna impreza, która przyciągnęła tłum gwiazd oraz dziennikarzy, stylistów i blogerów związanych ze światem mody i lifestyle’u.
Aliganza-6.jpg
Wszyscy zaproszeni goście to przyjaciele Aliganzy, którzy od lat wspierają i współpracują blisko z agencją. Na wydarzeniu pojawili się m.in. Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Zawadzka, Katarzyna Sokołowska, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Stankiewicz, Osi Ugonoh, Natalia oraz Joanna Klimas, Rafał Maślak, Aneta Teodorczuk-Perchuć, Izabela Zwierzyńska, Bartek Michalec, Tomasz Dedek, Katarzyna Warnke, Kaja Śródka, Paulina Drażba, Ola Kasprzyk, Magdalena Samborska (Rebel Look), Sylwia Nowak, Kamil Szeptycki, Kamila Staniec. Urodzinową imprezę zdominowały stroje w odcieniach czerni i bieli, z akcentami różu – kolorem rozpoznawczym Aliganza Fashion Agency.
Aliganza-2.jpg
Motywem przewodnim imprezy była inspiracja kultowym serialem „Moda na Sukces”. W zaaranżowanej na tę okazję przestrzeni showroomu czekały na gości liczne atrakcje m.in. zdjęcie z podobizną głównego bohatera serialu – Ridge’a Forrestera! Niezwykłym przeżyciem był również występ znanej piosenkarki Kasi Stankiewicz, której autorskie wykonaniu „Sto Lat” zachwyciło wszystkich obecnych. Założycielki Aliganzy – Anna Wiatr, Monika Radulska i Renata Stradowska, wzniosły oficjalny toast i zaprosiły gości do skosztowania jubileuszowego tortu. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał ceniony na warszawskiej scenie duet DJ-ski – Double Trouble, dzięki któremu najwytrwalsi bawili się do samego rana.
Aliganza-3.jpg
Urodziny Aliganza Fashion Agency były jednym z ważniejszych wydarzeń w środowisku polskiej mody – idealne podsumowanie ostatnich 15 lat pełnych sukcesów, jak również zapowiedź przyszłych wyzwań i projektów.
Aliganza-5.jpg

Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Piątek 04.09.2015