Top 5 gadżetów detektywistycznych

Jeżeli od zawsze fascynowali cię detektywi, te sprzęty przybliżą cię do ich świata.

gadżety detektywistyczne.jpg

Czym wyróżnia się współczesny mężczyzna z klasą? Na pewno świetnym gustem, nienagannymi manierami, odwagą oraz zamiłowaniem do nowych technologii! O wysokiej pozycji społecznej świadczyć może także drogi samochód, markowe ubrania i dobrej jakości sprzęt domowy. Jednak to nie wszystko, ponieważ coraz większą popularnością cieszą się gadżety detektywistyczne, dzięki którym nie tylko można poczuć się jak James Bond, ale również skutecznie wykorzystać je w życiu prywatnym i zawodowym. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie 5 najciekawszych gadżetów detektywistycznych dla każdego mężczyzny!

Gadżety detektywistyczne: niezbędne akcesoria nowoczesnego mężczyzny

Mężczyźni kochają różnego rodzaju gadżety i właśnie z myślą o ich potrzebach, na rynku pojawia się coraz więcej, ciekawych rozwiązań. Kto z nas nie lubi się wyróżniać i wzbudzać zachwytu u kobiet? Większość mężczyzn, z uwagą śledzi pojawiające się, co roku nowinki technologiczne, które później z powodzeniem wykorzystuje na co dzień. Mowa tu zwłaszcza o smartfonach, laptopach, tabletach, czy sprzęcie grającym. Przy takim nadmiarze obowiązków, trudno wyobrazić sobie życie bez nowoczesnego sprzętu elektronicznego, który nie tylko sprawdza się w codziennym użytkowaniu, ale również pomaga w aktywnym spędzaniu wolnego czasu.

Coraz większym zainteresowaniem wśród mężczyzn cieszą się również gadżety detektywistyczne! Jeszcze do niedawna stanowiły one jedynie stały element pracy profesjonalnych detektywów lub filmów o podobnej tematyce. Jednak, dzięki postępowi technologicznemu, zaczęły korzystać z nich osoby niezwiązane z tą branżą. Wszystko za sprawą ich dostępności, ciekawemu designowi i przystępnym cenom. Gadżety detektywistyczne mogą okazać się niezastąpione w różnych sytuacjach życiowych. Kto z nas nie ma wątpliwości co do lojalności pracowników, szczerości przyjaciół, czy wierności partnerki? Dzięki odpowiedniemu urządzeniu jesteśmy w stanie szybko i dyskretnie to sprawdzić, zdobywając przy tym niepodważalne dowody!

5 gadżetów detektywistycznych każdego mężczyzny

Oczywiście, oprócz swojej praktycznej funkcji, gadżety detektywistyczne mają również dostarczać wspaniałej zabawy i świetnie wyglądać! Wszystko to sprawia, że urządzenia te, nie wzbudzają podejrzeń i stanowią jedynie atrakcyjny dodatek do naszego wizerunku. Również od razu uspokajamy! Zarówno sprzedaż, jak i prawidłowe wykorzystanie gadżetów detektywistycznych jest w Polsce całkowicie legalne!

Obecnie na rynku znajdziecie dużą i zróżnicowaną ofertę tego rodzaju produktów, jednak najlepiej postawić na profesjonalny i sprawdzony sprzęt. Niekwestionowanym liderem na rynku gadżetów detektywistycznych jest sklep detektywistyczny AlfaTronik.com.pl. Proponuje on szeroki wybór urządzeń szpiegowskich, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Jeśli kochacie wszystkie nowinki techniczne, to tu na pewno znajdziecie coś dla siebie. Oto 5 najciekawszych propozycji dla mężczyzn:  

1. Kamera HD z oświetlaczem w zegarku na rękę - bransoleta

Zegarek jest wizytówką każdego mężczyzny i powinien być dobrany tak, by pasował do jego stylu życia i charakteru wykonywanego zawodu. Nie licząc obrączki, jest jedyną biżuterią, będącą jednocześnie wyznacznikiem pozycji społecznej właściciela. Zegarek może służyć również do zadań specjalnych! A wszystko dzięki kamerze nagrywającej filmy i zapisującej zdjęcia w wysokiej jakości. Ten doskonały kamuflaż i bardzo prosta obsługa, czynią z zegarka doskonałe narzędzie, do dyskretnego zapisu spotkań i rejestracji zdarzeń z otoczenia. Dzięki wbudowanemu oświetlaczowi podczerwieni, możliwe jest także nagrywanie w ciemności, a uszczelki na przyciskach stanowią idealną ochronę przed zachlapaniem.

zgearekzkamera.jpg

2. Kamera w pilocie samochodowym PV-RC200HD2

A co powiecie na kamerę zainstalowaną w pilocie samochodowym? Urządzenie to bez obaw można położyć na półce lub biurku, nie wzbudzając przy tym niczyich podejrzeń. Wszystko, co będzie się w tym czasie działo, zostanie zarejestrowane w jakości FULL HD. Ten detektywistyczny gadżet charakteryzuje się długim czasem pracy i zapisu na karcie (32 GB: do 13 godzin). Również wszystkie, zapisane dane na wymiennej karcie microSD można w prosty sposób skopiować na dysk w komputerze.

3. Kamera ukryta w okularach LawMate (PV-EG20CL)

Jeszcze do niedawna, okulary były wyłącznie niewygodnym obowiązkiem. Jednak obecnie, wielu mężczyzn traktuje je, jako ważny element budujący ich wizerunek. Nie tylko korygują one wady wzroku, ale również optycznie wpływają na kształt twarzy i świadczą o wyczuciu stylu ich właścicieli. Jednak nie tylko na tym kończy się ich zastosowanie. Otóż dzięki umieszczonej w oprawce okularów miniaturowej kamerze, możecie nagrywać wszystko, co się wokół Was dzieje, bez jakichkolwiek obaw, że zostaniecie zdemaskowani!

4. Kamera miniaturowa NT18 ukryta w krawacie

Następnym atutem eleganckiego mężczyzny jest krawat, który może stanowić niezwykle przydatny gadżet detektywistyczny! Tak to prawda! A wszystko dzięki ukrytej w nim miniaturowej kamerze NT18. Jest on bardzo często wybierany do nagrywania ważnych spotkań biznesowych i różnych imprez okolicznościowych. Raczej mało prawdopodobne jest to, aby komuś przyszło do głowy, że krawat oprócz funkcji ozdobnej, pełnił jeszcze jedną, o której wiecie tylko Wy. Nagrywa on jednocześnie obraz i dźwięk, przez co, nikomu nie umknie żaden aspekt rejestrowanej sytuacji. Do tego kamera może współpracować z każdym rejestratorem obrazu, a jej kąt widzenia to 80°.

5. Kamera w głośniku Bluetooth LawMate PV-BT10i

A teraz coś dla miłośników muzyki! Możecie w tym przypadku połączyć przyjemne z pożytecznym. Kamera szpiegowska ukryta w głośniku Bluetooth doskonale nadaje się do monitoringu zarówno pomieszczeń domowych jak i biurowych. Największymi zaletami tego urządzenia są elegancki i prosty design, mobilność (można go szybko i wygodnie przenieść), a także wysoka jakość zapisu 1920 x 1080 (FHD). Do tego na karcie pamięci zmieszczą się 62 godziny nagrań, a kamera w trybie detekcji ruchu, rozpoczyna nagrywanie dopiero, gdy w pomieszczeniu zaczyna się coś dziać.

Jeśli jesteście pasjonatami wszystkich nowinek technologicznych, to koniecznie sprawdźcie dostępne obecnie gadżety detektywistyczne. Większość z nich nie tylko zachwyca swoim designem, ale również przydaje się w różnych, codziennych sytuacjach.  


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 03.01.2019