Shiseido Men Hydro Master Gel

Odświeżający żel o działaniu nawilżającym, który jednocześnie odpowiada na różnorodne potrzeby skóry związane między innymi z przesuszeniem, nadmiarem sebum, rozszerzonymi porami. Natychmiastowo uzupełnia ubytki nawilżenia przywracając skórze naturalną równowagę. Stosowany na noc, zwiększa zdolności skóry do utrzymania optymalnego poziomu nawilżenia w ciągu dnia, poprawia kondycję skóry oraz jej ogólny wygląd.
shiseido-otw.jpg

Współczesny mężczyzna doświadcza na co dzień wielu stresujących sytuacji, związanych z nieustającym napływem niezliczonej ilości informacji.
Konsekwencją dynamicznego stylu życia są reakcje skóry, które często przejawiają się jako nadmierne przesuszenie, szorstkość, podrażnienie, nadmiar sebum, rozszerzone pory.  Niestety problemy te nasilają się wraz z wiekiem. Hydro Master Gel pozwala na utrzymuanie naturalnej zdolności skóry do walki z czynnikami, które stanowią zagrożenie dla jej kondycji i dobrego wyglądu.

CECHY PRODUKTU:
W formule Hydro Master Gel, podstawowa technologia Shiseido Men Damage Defense Complex, została wzbogacona o NOWOŚĆ- Hydro Master Technology, tak aby wzmocnić naturalne zdolności skóry do utrzymania nawilżenia.

Technologia Hydro Master Gel  została doceniona nagrodą IFFSCC Award przyznaną po raz pierwszy dla linii Shiseido Men.

KLUCZOWE SKŁADNIKI:
Jasnota Biała - ekstrakt kwiatu (zwiększa ekspresję enzymu BH) - wspomaga wytwarzanie NMF
Poprzez podniesienie aktywności enzymu biorącego udział w tworzeniu NMF, zwiększa się zdolność skóry do utrzymania optymalnego poziomu nawilżenia.
Kora Brzozy - ekstrakt (hamuje aktywność plazminy) - reguluje obrót komórek
Kiedy obrót komórek jest optymalny, komórki warstwy rogowej są zdrowe, a wytwarzanie NMF wystarczające.
Wilżyna - ekstrakt (wspomaga wytwarzanie lamininy-5) - wzmacnia membranę podstawną. Dobra kondycja membrany podstawnej warunkuje wytwarzanie zdrowych i silnych komórek.
Korzeń Piwonii - ekstrakt (hamuje aktywność lipazy, zapobiegając problemom związanym z nadmiernym wydzielaniem sebum, rozszerzonymi porami oraz niedoskonałościami)

shiseido-1.jpg

Zamiast standardowych cząstek utrzymujących wodę, unikalna konsystencja Hydro Master Gel wykorzystuje  cząsteczki żelu, w których zanurzone są cząsteczki olejku. Daje natychmiastową świeżość bez uczucia lepkości.

KORZYŚCI:
Skóra jest natychmiastowo wygładzona i bardziej sprężysta, nadmiar sebum jest zredukowany, a pory skóry są mniej widoczne. Zmniejsza się stopień i skala podrażnień po goleniu.

STOSOWANIE:
Rano i wieczorem po oczyszczeniu i goleniu skóry. Odpowiednią ilość formuły  (dwukrotne naciśniecie pompki) rozprowadzić na skórze twarzy i szyi.

cena: 169 zł/75 ml
shiseido-2.jpg
Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z sHISEIDO Poniedziałek 04.04.2016