Sandra Bullock nago atakuje

Tak się zwiększa oglądalność programów talk show w Ameryce!
sandra bullock nago


W Stanach Zjednoczonych gospodarze takich widowisk są gotowi dać się sfilmować pod prysznicem, przyjąć policzkowanie od znanej aktorki, a na koniec pozwolić gołemu karłowi wyszorować plecy gąbką. U nas wciąż nudne gadające głowy i wymądrzający się prezenterzy.

Zza oceanu przykład dała Chelsea Handler, gospodyni programu „Chelsea Lately” na kanale E!. Błyskotliwa aktorka, pisarka i komiczka znana jest z kąśliwych pytań i ciętej riposty. Jednak tym razem, to naga Sandra Bullock przejęła inicjatywę. I to pod prysznicem. W kilku dosadnych słowach postawiła do pionu Chelsea i ostrzegła, że ma na nią oko i że Oprah Winfrey (guru amerykańskich talk show) nie byłaby z niej dumna.

Gdy Chelsea próbuje się bronić, dostaje od gołej aktorki w twarz. I to dwukrotnie. M.in. za nadużywanie alkoholu, sypianie ze swoimi gośćmi i `na zapas`, żeby świeciła przykładem, bo oglądają ją młode dziewczyny.

Trzeba przyznać, że Sandra Bullock nago nadal wygląda świetnie. Chelsea dostaje punkt za śmiałość, odwagę i zamiłowanie do ekshibicjonizmu. Minus za sikanie pod prysznicem...

Kiedy my doczekamy takich zwiastunów?! Z drugiej strony – nie ma chyba w polskim szołbiznesie prowadzącego, którego chcielibyśmy oglądać pod prysznicem.Dodał(a): carlo Piątek 09.11.2012