Rosyjskie bliźniaczki szukają męża na spółkę

Posiadanie jednej seksownej żony z Rosji, to szczęście. Jednak posiadanie dwóch seksownych żon z Rosji, które na dodatek są długonogimi bliźniaczkami, to raj.
e38c4501ef081f580025d449f06e302c.jpg

Adelina i Alina Fachtejewy, to dwie prawdziwe seks-bomby z Rosji. Każda z nich ma boskie piersi, nogi do nieba, ciemne włosy i uroczą buźkę. Obie są też znanymi instagramerkami i obie pochodzą z Kazania. Skąd te wszystkie podobieństwa? To proste – Adelina i Alina są seksownymi bliźniaczkami, które wszystko robią razem i wspólnie podbijają rosyjskie i światowe media społecznościowe.

Teraz podbijają także zwyczajne media, ponieważ dziewczyny postanowiły mieć ze sobą jeszcze jedną wspólną rzecz. A właściwie – osobę. Bliźniaczki szukają bowiem męża. Nie, nie mężów – męża. Wystarczy im jeden, ponieważ, jak same mówią, są do tego stopnia nierozłączne, że nie wyobrażają sobie życia bez siebie, stąd też nie chcą, by związki z mężczyznami ich rozdzielały. A że są piekielnie seksownymi laskami, to wolno im życzyć sobie wszystkiego.Z tego samego powodu rosyjscy biznesmeni, na czele z byłym prezydentem Archangielska Aleksandrem Donskojem, od razu zainteresowali się pomysłem seksownych bliźniaczek. Ten ostatni objął je nawet swoim patronatem i publicznie ogłosił, że ma zamiar pomóc im znaleźć odpowiedniego kandydata, bo ten, zgodnie z życzeniem Aliny i Adeliny, nie może być  byle kim – musi być obrzydliwie bogaty i postępowy. W końcu dwie żony to dość niecodzienna sytuacja, a i same dziewczyny niespecjalnie przywykły do wytężonej pracy.

No cóż, nie po raz pierwszy w życiu żałujemy, że nie jesteśmy rosyjskimi oligarchami.

ZOBACZ TEŻ:

Bliźniaki mogą być fajne - szukamy ciekawych historii o bliźniaczkach, więc wrzucajcie albo w komentarzach, albo piszcie na priv, bo temat jest naszym zdaniem gorący

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 18 marca 2016


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram Poniedziałek 02.10.2017